dulkap   2017. 10. 09.

Nagyon lapos és kiszámítható történet, az antiszínész Lutz-cal a főszerepben. A filmet pusztán Bruce Willis karizmája és Gina Carano menti meg nálam a lekapcsolási faktortól.

HercegPeter   2017. 09. 23.

Nem tudom miért vállal ilyen filmeket Willis. Ez már nem az első borzalmas akciófilm amiben szerepel. Az összes akció-klisé megtalálható benne. Nincs is ezen mit elemezni. Rossz.

Rajkó   2016. 06. 24.

Ó te jó ég! Ez valami iszonyatos volt. Soha többet, soha!

zirgon   2016. 04. 19.

Régimódi film, de nem éppen jó értelemben. Egyszerűen ez ma már idejétmúlt. De ha legalább izgalmas lenne, azt mondanám, okés, de sajnos még az sem igaz annyira. Szóval csak óvatosan a fogyasztásával.

cody0507   2016. 01. 15.

Hát Willis miatt meg lehet nézni, de túl sokra ne számítsatok. Minden szinten inkompetens film, de fél szemmel kanapéról elmegy.

Gina Carano
Gina Carano
Kellan Lutz

Megtekintés: Várd ki, amíg a kereskedelmi tévé lenyomja tíz körül. Este. több»