Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Anson Mount
Omar Metwally
Frank Deal
Liam Neeson

sabnock666   2020. 03. 17.

Liam Neeson ahogyan öregszik,egyre jobban teljesít.Ez a mozija is jól sikerült,tele feszültséggel,izgalommal,és azért a csavar sem hiányozhat belőle.Egy kellemes akció-thriller,amit csak ajánlani tudok.Plusz Julianne Moore is jól hozza a saját karakterét.

mamiéstöti2   2017. 05. 07.

Nagyon izgalmas feszült hangulatú thriller. Liam Neeson egyik legjobb filmje, melyben az sem jelent problémát, hogy a végéig egy repülőgépen játszódik.

indingo   2016. 11. 18.

Szokásos Liam Neeson alkotás, de nekem tetszett, már többször láttam. Érdekes a története.

Deku   2017. 07. 25.

Liam Neeson miatt vágtam egyáltalán bele a filmbe és nem bántam meg, hogy így döntöttem. Kétkedve vágtam bele és még az elején húztam is a számat. A végére érve viszont kellemes csalódás töltött el mert nem bántam meg, hogy belevágtam. Kedvelem.

Thibo84   2016. 06. 16.

Neeson és Moore tökéletes páros, jól mutatnak együtt a vásznon. A történet úgy magával ragadt, hogy észre sem vettem és el is repült az egy és háromnegyed óra.

Neeson morcos tekintetét és persze a digitálisan magyarra átültetett telefonüzeneteket leszámítva kevés lenyomata marad meg tartósan a filmnek. több»

Liam Neeson a szerepre készülve kettle-bellel edzett.

Egy Airbus A330-300 repülőgépen forgatták a filmet.

Az utolsó jelenet forgatása közben Liam Neeson egy kisebb agyvérzést kapott, de folytatta a munkát.

(kázsé)