Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Non-stop (2014)

Non-Stop

elekm90   2020. 12. 28.

Akárcsak egy másik Liam Neeson film, az Ismeretlen férfi esetében, az eleinte jónak ígérkező történet a végére elfogyott, lapossá és sablonossá vált. Számomra közepes.

mamiéstöti2   2017. 05. 07.

Nagyon izgalmas feszült hangulatú thriller. Liam Neeson egyik legjobb filmje, melyben az sem jelent problémát, hogy a végéig egy repülőgépen játszódik.

indingo   2016. 11. 18.

Szokásos Liam Neeson alkotás, de nekem tetszett, már többször láttam. Érdekes a története.

Deku   2017. 07. 25.

Liam Neeson miatt vágtam egyáltalán bele a filmbe és nem bántam meg, hogy így döntöttem. Kétkedve vágtam bele és még az elején húztam is a számat. A végére érve viszont kellemes csalódás töltött el mert nem bántam meg, hogy belevágtam. Kedvelem.

Thibo84   2016. 06. 16.

Neeson és Moore tökéletes páros, jól mutatnak együtt a vásznon. A történet úgy magával ragadt, hogy észre sem vettem és el is repült az egy és háromnegyed óra.

Sabnock Sanatory   2020. 03. 17.

Liam Neeson ahogyan öregszik,egyre jobban teljesít.Ez a mozija is jól sikerült,tele feszültséggel,izgalommal,és azért a csavar sem hiányozhat belőle.Egy kellemes akció-thriller,amit csak ajánlani tudok.Plusz Julianne Moore is jól hozza a saját karakterét.

babsy88   2015. 01. 23.

Liam Neesontól megszokott akció, tele fordulatokkal. Zseniális sztori, mindenképp érdemes megnéznie, aki akar 90 percnyi tömény izgalmat. A cselekmény aprópója kicsit túl van gondolva, de ennyi belefér.

Michelle Dockery
Anson Mount
Omar Metwally
Frank Deal
Liam Neeson

Liam Neeson a szerepre készülve kettle-bellel edzett.

Egy Airbus A330-300 repülőgépen forgatták a filmet.

Az utolsó jelenet forgatása közben Liam Neeson egy kisebb agyvérzést kapott, de folytatta a munkát.

(kázsé)

Bár Liam Neeson minden filmjében ír akcentussal beszél, csak kevés esetben - köztük itt - magyarázzák meg, hogy miért.

(kázsé)

A filmben nagyjából 200 statiszta jelenik meg.

(kázsé)

A film belső teréül szolgáló díszletet a magasabbra építették, hogy a 193 cm magas Liam Neeson kényelmesen elférjen.

(kázsé)

A tévériporter arról tudósít, hogy Marks nem amerikai születésű, akárcsak az őt játszó Liam Neeson, aki Észak-Írországban született. A filmben látható útlevelén a születési helye is Belfast.

(kázsé)

A filmbeli repülő egy Boeing 767-300.

(kázsé)

Neeson morcos tekintetét és persze a digitálisan magyarra átültetett telefonüzeneteket leszámítva kevés lenyomata marad meg tartósan a filmnek. több»