Non-stop

Non-Stop

2022.09.09 uniterra

Majdnem jó, erre a végén durr, majd rögtön a gép segge alatt egy kifutópálya. Az író csak annyit mondott, ok befejeztem. Pityputty pozitív fordulat, mindenki happy, és a kislány buksija is meg lett simogatva. Utolsó 5 perc stáblistával.

Liam Neeson ahogyan öregszik,egyre jobban teljesít.Ez a mozija is jól sikerült,tele feszültséggel,izgalommal,és azért a csavar sem hiányozhat belőle.Egy kellemes akció-thriller,amit csak ajánlani tudok.Plusz Julianne Moore is jól hozza a saját karakterét.

2022.07.22 Dorkateo

Nekem nagyon bejön Liam Neeson akciófigurája. Ebben a filmben is élvezettel néztem, ahogy hősként küzd és győz. A Downton Abbey-ből megismert Michelle Dockery itt is ügyesen játszik. A fordulatok engem sosem hatnak meg, inkább a karakterek formálódás... Több

2017.05.07 mamiéstöti2

Nagyon izgalmas feszült hangulatú thriller. Liam Neeson egyik legjobb filmje, melyben az sem jelent problémát, hogy a végéig egy repülőgépen játszódik.

2016.11.18 indingo

Szokásos Liam Neeson alkotás, de nekem tetszett, már többször láttam. Érdekes a története.

2016.06.16 Thibo84

Neeson és Moore tökéletes páros, jól mutatnak együtt a vásznon. A történet úgy magával ragadt, hogy észre sem vettem és el is repült az egy és háromnegyed óra.

2017.07.25 Deku

Liam Neeson miatt vágtam egyáltalán bele a filmbe és nem bántam meg, hogy így döntöttem. Kétkedve vágtam bele és még az elején húztam is a számat. A végére érve viszont kellemes csalódás töltött el mert nem bántam meg, hogy belevágtam. Kedvelem.

2020.12.28 elekm90

Akárcsak egy másik Liam Neeson film, az Ismeretlen férfi esetében, az eleinte jónak ígérkező történet a végére elfogyott, lapossá és sablonossá vált. Számomra közepes.

2018.12.27 harnas1207

Adva volt a két oldal, a zűrös Liam Neeson és a titokzatos menő rossz fiúk. A bevezetés izgalmas, a gyilkosságok és a bonyodalom is. Kezdünk elérni a tetőfokáig a filmnek és bumm felrobban a giccsbomba az idióta sablonokkal. A bűnözök oka röhejes, az... Több

2015.01.23 babsy88

Liam Neesontól megszokott akció, tele fordulatokkal. Zseniális sztori, mindenképp érdemes megnéznie, aki akar 90 percnyi tömény izgalmat. A cselekmény aprópója kicsit túl van gondolva, de ennyi belefér.

2015.05.06 hsanya182

Liam jól alakítja a szerepet, tartja a feszültséget a fedélzeten. Nem lehet tudni ki lehet a háttérben. Elég titokzatos, szinte már a főszereplőre lehet gyanakodni, pedig látszólag ő jót akar minden utasnak :) Jól sikerült film. Érdemes rá időt szakítani...

2018.04.17 TomÁcs

Földön már megmentette milliók életét, most meghódítja a levegőt is Liam Neeson. A kezdeti SMS-ezés megadta az alaphangulatot a történethez. Végig pörgős volt és eseménydús.

2016.05.10 VvV

Végig az orránál vezeti az embert a film, hogy akkor most ki(k) is az elkövetők. Mindig úgy alakítja a szálakat, hogy azt hidd, hogy na megvan a tettes. Jó a története és végig leköti az ember figyelmét.

2018.03.31 Filmelemző

Jó a sztori és izgalmas a kivitelezés is, pedig az egész egy repülő fedélzetén játszódik, ami nagyon megnehezíti a mozgalmasságot. Ugyanakkor Jaume Collet-Serra katalán rendezőnek sikerült ezt is megoldania. Liam Neeson elemében van, egyszerre tudja ... Több