Non-stop

Non-Stop

2016.02.20 Lonka

Izgalmas film volt, bár Liam Neeson ezredszer játszik hasonló karaktert, de tetszett. A tettes/tettesek igazából bárki lehetne, direkt úgy van megcsinálva a film. Nagyobb poén lett volna, ha Julienne Moore az!

2018.01.11 rainman

Jól felépített a feszültség, klasszikus thriller elemekkel operál a film, de azt sikeresen hozza is. Akárcsak Liam Neeson, aki az Elrabolva karaktert játssza el sokadszorra, de még mindig jól áll neki. A történet banális, de a készítők érdeme, hogy a... Több

2016.09.26 Greeta

Jó volt, jó volt bár olyan érzetem volt, mintha már láttam volna korábban.

2019.06.01 kevelin

nagyon szeretem liam neesont és általában jó filmeket is csinál. na ez most nem sikerült. kiszámítható tele klisékkel. a látványvilág sem a legjobb, balssult a film forgatása során vagy nem tudom mi történt. nem megöregedett mert azóta csinált más fi... Több

2016.08.02 VFTS

Egy remek film Liam főszereplésével, akinek jól áll a magányos hős szerep. A gépen érezhető a feszültség és nem lehet előre kitalálni ki a rossz fiú. Érdemes ezt a filmet megnézni.

2020.10.19 belavagyok

Remek akciófilm volt. Liam Neeson neve egyenlő a minőséggel. Eléggé mai a történet, csavaros volt és kellően izgalmas. Köszönjük, hogy ismét megmentette a veszélyben levők életét. :)

2016.05.01 D. Shaday

Nagyon jó film, végig feszült és izgalmas. A végső csavar valóban nem nagy szám, de annyira nem is bántóan rossz, hogy lerontsa az összképet, ami bőven kimagaslik a nagy átlagból.

2017.06.28 Olivér Rózsa

Tettszett jól megvolt csinálva. Javarészt egy repülőgépen játszódik és egy kicsit sem lesz unalmas. Végig fent tartja a feszültséget. Liam Neeson meg csak ilyen szerepeket tud játszani? :D

2015.06.10 macskulare

Nagyon jó film! Liam Neeson-nak mostanában elég jó filmjei vannak. Jól is áll neki, ez a tragédiába fulladó hős szerep. Kellemesen csalódtam. A "Taken" után azt hittem, most valami annak a sikerén evező utócsengés-akciót fogok látni, de nem, ez a film tényleg megáll a lábán.

2016.04.19 kissjanos21

Nagyon szeretem a repülős filmeket, ez is nagyon tetszett, bár ehhez java részt Liam Neeson remekül eljátszott alakítása járult hozzá Tele volt izgalommal, végig lekötött, nagyon izgultam vajon mi lesz a vége. Mindenki nézze meg aki izgalomra vágyik.

2015.04.26 Zsofi821

A film az elejétől a végéig fenntartja a feszültséget, méltóan a címéhez. Megállás nélküli akcióorgia, Neesonban pedig ezúttal sem csalódtam, elképesztő hitelességének köszönhetően.

2015.05.07 Mate

Egészen jól sikerült akciófilm. Tetszett ahogy zárt helyen játszódott, jók voltak a konfliktusok, de a film vége sajnos nagyon amerikai lett. De megéri megnézni.

2015.03.08 Rayman102

Nem rossz akciófilm, nagyon izgalmas, Liam Neeson jól alakít. Ez a film megállja a helyét egy esti programnak.

2015.05.06 superxaba

Liam Neesonra szabott fordulatos akciófilm, jól vezetett történet, igazi moziba vakló akciófilm ez, vetekszik az Elrabolva szériával, mindenkinek ajánlom, aki szereti az akciófilmeket.