Non-stop

Non-Stop

2015.05.12 july

A jó dramaturgiának köszönhető, hogy a sok sablonos panel mellett a film mégiscsak működik. Nagyon sok eszközzel.dolgozik, ezért látványos és izgalmas. Jól áll Liam -nak ez a szerep.

2015.03.20 zsuzsa

Nagyon tetszett, bár amelyik filmben Liam Neeson játszik az csak jó lehet. Tele volt izgalommal, hiába játszódott egy kis térben az egész film, mégis nagyon mozgalmas volt, engem az első perctől az utolsóig, végig lekötött.

2015.04.24 sullerb1022

Nézhető, izgalmas film, bár a története rém egyszerű és a karakterek is eléggé sablonosak, de Liam Neeson elviszi a hátán a filmet és egy jó alkotást hoz ki belőle.

2015.04.24 krisztike18

A Non-Stop minden hibája ellenére szórakoztató popcorn mozi lett! Viszonylag egyenletes feszültségkeltés és főleg Neeson korábbi akciófilmjeihez képest minimális kézitusa jellemzi, de ezt kompenzálja a film nagyobb részében jól működő, a végére kissé szétzilálódó és ellaposodó krimiszál.

2016.04.29 Hektor6

Kicsit az előzetes átvert engem, én olyan sztorira számítottam, hogy szépen sorba hullanak az emberek és próbálják kitalálni ki a gyilkos. De aztán ez a sorozat megszakad elég hamar, és nem is lesz olyan rejtélyes, a fordulat is teljesen jellegtelen marad. Így szerintem csak egy újabb Liam Neeson baklövés marad a film.

2015.02.10 totli

Nem volt olyan jó, mint amit vártam tőle. Liam Neeson hozza a szokásos teljesítményt. Ezen kívül sok mindent nem tudnék mondani a filmről.

2015.11.28 Elemer.K

Szerintem ez egy újabb remek film lett Liam főszereplésével.Érdekesnek tartottam ezt az üzenetben fenyegetést és alig vártam hogy kiderüljön mi lesz a film vége,ki a titokzatos veszélyes személy.

2015.06.19 Sniper

Szerintem ez a műfaj kezd kiöregedni. Akciófilm egy repülőn, stb. már ezer ilyet láttunk, és elképesztő, hogy 2014-ben sem unják meg az ilyenek gyártását. Előfordulhat, hogy 10 évvel ezelőtt még élveztem volna ezt a filmet, de most már csak unom. Igazán előállhatnának valami érdekesebbel is.

2015.11.28 Sipos Csongor

Szerintem Liam utolsó nagy alakítása, rendkívűl jó film. Kicsit eszembe juttatta a Die hard első részét, hiszen akkor is az volt a különleges a filmben, hogy egy zárt, kis téren /ott egy emeletes iridaházban, itt egy repülőn/ játszódik az egész film,... Több

2015.11.30 ZsozS

A számításaimhoz képest nem sikerült olyan rosszul, bár szerintem Liam Neeson-t nagyon beskatulyázták az ehhez hasonló szerepekbe. Valaki adjon neki egy fénykardot!! :D

2015.03.31 kovacsbarn

hát lehet én nem vagyok valami éles eszű(biztos), de most amikor a tévében volt, ugyanúgy végigizgultam, hogy ki lesz a tettes(azt tudtam nem a stewardess:-)

2022.01.23 freeman

Király film.

2015.02.09 Bau1981

Nagyon pörgős, majdnem kiszámíthatatlan cselekmény és végig izgalomban tart. Tiszteletet a légi marsalloknak! 10/8

2015.01.25 viraag

A történet miatt nem többszörnézős, viszont egyszer azért üt! Nem a legjobb Liam Neeson alakítás, de az elvártat hozta.