Advertisement
Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

sabnock666   2020. 03. 16.

Willis már megint a talpától a nyakáig véres,és csak lő,és lő ! Sokkal több pozitívum nem nagyon van ebben a moziban.Olyan egyszer nézős kis mozi.

mamiéstöti2   2018. 01. 21.

Nagyon kár volt elkészíteni iszonyat gyengére sikerült tele lehetetlen dolgokkal és a történet se volt mindenütt a helyén.

Deku   2017. 07. 24.

Lehet, hogy nincs benne semmi egyedi vagy eredetiség de attól még egy átlagosan jó és humoros akciófilm. Bruce Willis még mindig nagyon ott volt a szeren. Ajánlom.

Thibo84   2019. 04. 17.

John McClane visszatér egy mozgalmas és látványos akciófilmben, ahol találkozik a jövőgenerációja a régi vágású zsaruval és ez sokszor eredményez humoros pillanatokat. Végig pörgős és izgalmas filmet kaptam. Bátran merem ajánlani az akció film kedvelőinek és Bruce Willis rajongóknak.

NGN   2020. 01. 17.

Az ötödik rész ismeretében ez az epizód igencsak felértékelődik. McLane a régi formában, sok-sok akció és valamelyest hozza a régi részek hangulatát. Nem hibátlan, de tisztességgel helyt áll a szériában.

A Gears of War című videójáték kétszer is feltűnik a filmben.

Bruce Willis-nek 35 millió dollár volt a gázsija.

Die Hard franchise negyedik részét John Carlin 1997-es, a Wired-ben megjelent 'A Farewell to Arms' című cikke inspirálta, melyben a szerző a jövő kiber-hadviselését tárgyalta.