Die Hard 4.0 - Legdrágább az életed

Die Hard 4.0 - Legdrágább az életed

Live Free or Die Hard
ioinme

John McClane ősküvelti zsarunak számít az Internet és a számítógépek irányította világban. Mégis megint neki kell megmentenie Amerikát az összeomlástól, amikor annak kommunikációs hálózatát egy internetes terroristacsoport megtámadja. A régi vágású nyomozó egy fiatal hacker segítségével… Több

Rendező: Len Wiseman
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2007.06.27. | Disney+ (2022.06.14.)
Több

2024.02.09 Schumy1

Nekem itt ért véget a sorozat. Túl lett tolva szerintem.

2021.12.03 Petrus Rosidus Maximus

a nap véleménye

A legjobb Die Hard-film

Biztos akad, akit meglep, de nálam ez a negyedik epizód a legjobb Die Hard-rész, mely túlszárnyalja McClane hadnagy toronyházas, repülőtéri és New York-i kalandjait is a rosszfiúk ellen. A negyedik fejezet kicsit összetettebb sztori, ami nekem életsz... Teljes kritika

2018.01.21 mamiéstöti2

Nagyon kár volt elkészíteni iszonyat gyengére sikerült tele lehetetlen dolgokkal és a történet se volt mindenütt a helyén.

Willis már megint a talpától a nyakáig véres,és csak lő,és lő ! Sokkal több pozitívum nem nagyon van ebben a moziban.Olyan egyszer nézős kis mozi.

2019.04.17 Thibo84

John McClane visszatér egy mozgalmas és látványos akciófilmben, ahol találkozik a jövőgenerációja a régi vágású zsaruval és ez sokszor eredményez humoros pillanatokat. Végig pörgős és izgalmas filmet kaptam. Bátran merem ajánlani az akció film kedvelőinek és Bruce Willis rajongóknak.

A Gears of War című videójáték kétszer is feltűnik a filmben.Szerző: mamiéstöti2

Die Hard franchise negyedik részét John Carlin 1997-es, a Wired-ben megjelent 'A Farewell to Arms' című cikke inspirálta, melyben a szerző a jövő kiber-hadviselését tárgyalta.Szerző: hp

Ez az első film a sorozatban, amiben a főgonosz nem használ megjátszott akcentust, hogy megtévessze McClane-t. Szerző: hp

A francia színész és harcművész Cyril Raffaelli, Rand megformálója saját maga játszotta el a trükkjeleneteit, a lehető legkevesebb speciális eszközzel és segítséggel.Szerző: hp