James Bond: Goldfinger

indingo   2019. 05. 20.

Egy izgalmas jól összerakott Bond film és nem elhanyagolható az őt alakító Sean Connery akinek van stílusa. Az egyik legjobb zene és főcímdalt is csak ajánlani tudom.

Deku   2017. 07. 23.

Szerintem Sean Connery nagyszerű választás volt a James Bond karakterének eljátszásra. A legjobbak között van. Emellett ahhoz képest, hogy mikori film elég szórakoztató.

dailyfilmsan   2019. 01. 16.

Talán a legjobb Bond film mind közül, de az egyik legjobb biztosan. Szerkezetileg jól felépített, sokszínű és izgalmas film. Van benne minden romantika, autós üldözés ármány és humor is. Egyedül a balett mozdulatok nem kellenének bele amiket legtöbbször a verekedések közben alkalmaznak a szereplők. Én élvezhetőnek, pörgősnek találtam a 007-es kalandját, viszont a Bond-lányok olyan gyorsan váltogatták egymást és annyira egyformák voltak hogy az sem lepne meg ha mind a 3-at 1 színésznő játszotta volna.

Yosihiro   2016. 05. 19.

A legjobb Bond film szerintem S. Connery nagyot alakít és a történet is izgalmas. A korát meghazuttoló pörgős és izgalmas. Csak ajánlani tudom a megnézését! Üdv Yosi :)

Scramananga   2016. 09. 09.

A legjobb Bond film. Connery érezhetően mindent megtett, Gert Fröbe az egyik (hanem a legjobb) Bond-gonosz, Honor Blackman pedig a legjobb Bond-lány (Pláne olyan névvel, mint Pussy Galore). A henchman emlékezetes, a főcímdal magával ragadó, kellően humoros, és komoly. 10/10

Shirley Eaton
Lois Maxwell
Gert Fröbe
Harold Sakata
Gert Fröbe
Sean Connery

Kár, hogy erről az alapról a széria nem intelligensen tovább-, hanem csak visszafejlődni tudott, egy-egy reboottal lökve újra mozgásba az egyre inkább haldokló motort... több»

Összesen 3 Bond-lány szerepel a filmben.

Az első film, melynek főcím zenéjét Shirley Bassey komponálta meg.

A film legidősebb Bond-lánya a 37 éves Honor Blackman színésznő volt, Pussy Galore megformálója.