James Bond: Goldfinger

Goldfinger

2021.01.24 elekm90

Izgalmas és akciódús rész, humoros jelenetből sincs hiány (például a golfozós jelenet csattanója), ráadásul az első Aston Martin is itt mutatkozik be, nem is akárhogyan. A sztori ötletes Goldfinger tervével és indítékával, egyedül a Bond-lányok nem v... Több

2020.08.24 moviemafia

Úgy gondolom, a régebbi Bond-filmekben mai szemmel nincs nagy élvezet, azonban Sean Connery ikonikus alakítása miatt megéri megnézni őket.

2019.05.20 indingo

Egy izgalmas, jól összerakott Bond-film, és nem elhanyagolható az őt alakító Sean Connery, akinek van stílusa. Az egyik legjobb zenét és főcímdalt is csak ajánlani tudom.

2016.05.19 Yosihiro

A legjobb Bond film szerintem S. Connery nagyot alakít és a történet is izgalmas. A korát meghazuttoló pörgős és izgalmas. Csak ajánlani tudom a megnézését! Üdv Yosi :)

2017.07.23 Deku

Szerintem Sean Connery nagyszerű választás volt a James Bond karakterének eljátszásra. A legjobbak között van. Emellett ahhoz képest, hogy mikori film elég szórakoztató.

2019.01.16 dailyfilmsan

Talán a legjobb Bond film mind közül, de az egyik legjobb biztosan. Szerkezetileg jól felépített, sokszínű és izgalmas film. Van benne minden romantika, autós üldözés ármány és humor is. Egyedül a balett mozdulatok nem kellenének bele amiket legtöbb... Több

2016.09.09 Scramananga

A legjobb Bond film. Connery érezhetően mindent megtett, Gert Fröbe az egyik (hanem a legjobb) Bond-gonosz, Honor Blackman pedig a legjobb Bond-lány (Pláne olyan névvel, mint Pussy Galore). A henchman emlékezetes, a főcímdal magával ragadó, kellően humoros, és komoly. 10/10

2016.06.28 wooderman

Az összes James Bond film unalmas, elcsépelt. Már ennyi év után igazán unalmas lett. Semmi újat nem tudnak kitalálva,mutatni,mindig ugyanaz az unalmas 007..Tényleg nehéz lenne valami újat kitalálni?

2016.12.19 film kedvelő

szerintem nem a legjobb Bond film, de Fort -Noxot remekül ábrázolják. Az autó nagyon jól megcsinálták. Egy elegáns autó modern fegyverekkel folyamatosan változó rendszámmal. Van egy fillingje, ami megnézhetővé teszi.

2016.02.13 Svastitsd

Mai szemmel nézve már kicsit lassú, hiszen régebben sokkal lassabbak voltak a filmek. A történet nagyon jó, ahogy a James Bondoknál ezt megszoktuk. Egyébként az egyik legjobb James Bond film szerintem.

2016.01.24 pqrs

Az örök klasszikus. Itt van minden, ami egy James Bond filmet alapjában meghatároz: gazdag és befolyásos főgonosz, szép lányok, ezüst Aston Martin és Vodka-Martini, rázva, nem keverve. Ami még fontosabb, hogy ezek az elemek itt szerepelnek először, í... Több

2015.11.04 Ballerz93

Nagy hatást gyakorolt rám ez a film. Természetesen pozitív értelemben értem. Nagyon könnyen beleélem magam mások helyzetébe ezért is volt annyira nagyon kedvelhető ez az alkotás. Szépen megformált jelenetek és könnyed történet.

2015.02.14 chelseakori

Sean Connery ebben a filmben nyújtotta a legjobb alakítást James Bond-ként. Ajánlom mindenkinek,egy igazi klasszikus..a legjobb James Bond színésszel

2016.05.11 Pumpu

A legjobb Bond-film, és legjobb filmek egyike is, mert minden arányosan van benne (nem úgy, mint a kiüresedett, új Bond-filmekben). Sean Connery méltán lehet rá büszke, hogy beírta magát a filmtörténetbe.