Játssz egy 32" LG LED televízióért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Az aranypisztolyos férfi

(The Man with the Golden Gun)

Scramananga   2016. 09. 09.

Elcsépelt, elkapkodott. Ha nem lenne benne Christopher Lee, vagy Bond flegma stílusa az edzőteremnél, semmi sem maradna meg belőle. A színészek változatos helyeken beszélnek. Egy olyan sztoriról, ami senkit sem érdekel. Nem foglal le, nem jó, kész vége!
A főcímdal borzalmas, Roger Moore szórakoztató, és van benne egy kaszkadőrmutatvány, ami legendásan jó. Ha nem lenne alá hangeffekt bevágva.

Yosihiro   2016. 05. 18.

Roger M itt is agyot alakít, de nem a legjobb Bond film. Szép tájak és kicsit vontatott történet, de nézhető. nem annyira izgalmas én többet vártam ettől a filmtől ezért csak 3 csillagot adtam. Ettől függetlenül ajánlom megnézésre remek kikapcsolódás. Üdv Yosi

Svastitsd   2016. 02. 13.

Mai szemmel nézve már kicsit lassú, hiszen régebben sokkal lassabbak voltak a filmek. A történet nagyon jó, ahogy a James Bondoknál ezt megszoktuk. Nekem ez a Bond film maradt meg a leginkább.

Roger Moore
Bernard Lee
Roger Moore

Az idősebb Bond-lány a 32 éves Britt Ekland volt, mint Mary Goodnight.

(Bogi87 )

A fiatalabb Bond-lány a 29 éves Maud Adams volt, mint Andrea Anders.

(Bogi87 )

Maud Adams első Bond-lány szerepe. Később, a Polipka című filmben is szerepelt.