dailyfilmsan   2018. 05. 27.

Ezzel a filmmel kezdetét vette a kémkultusz. Kivételes darab mert megismerhetjük James Bondot a tipikus nőcsábász kindig betalál kémet. Jó film kicsit lassan indul be de élvezhető. Van benne autós üldözés, lövöldözés, álruha, csábítás, és kütyük. Számomra néha mosolyt csalt az arcomra mert némelyik jelenetben felismertem az Austin Powersben kifigurázott jeleneteket.

Yosihiro   2016. 05. 18.

A klasszikus Bond film azt hsizem ez igazán jó lett a maga nemében és évjáratában. S. Connery szerintem nagyot alakít. Nézhető izgalams Bond film ajánlom mindenkinek Üdv Yosi

sabnock666   2019. 09. 03.

A kezdetek mindenben nehéz,ez is kissé döcögős,de végül is minden benne van,ami kell.Akció,sármos férfiak,és csinos nők.Sean Connery,és Ursula Andress jó választás volt a filmre!

Scramananga   2016. 09. 07.

Becsülni kell, mert elindította a franchise-t, és tényleg kiemelkedő filmtörténeti szempontból, mai szemmel nézve nem olyan jó. A hidegháborús hangulatot nagyon jól adja vissza, Sean Connery a legjobb Bond forever, de a film lassú. Akió van benne, csak csavar nincs. Ezért picit lapos.

Gyalog őrmester   2017. 11. 10.

Szerintem ezek a régi Bond filmek is nagyon jók. Ezekbe kevesebb a trükk, de ettől mondjuk nem lesz jobb se rosszabb. Ajánlom mindenkinek, mert izgalmas és jó!!

Jack Lord
Zena Marshall
Joseph Wiseman
Anthony Dawson
Ursula Andress

A Rotten Tomatoes oldalán 96%-os értékelést kapott 51 kritika alapján.

Albert R. Broccoli és Harry Saltzman 1. közös munkája.

Összesen 3 Bond-lány szerepel a filmben.