Aranyszem

HETEDIK   2019. 06. 10.

Nekem a Brosnan filmek közül ez tetszik a legjobban. Martin Campbell rendezése most is szeniális, az a tankos zúzás feledhetetlen, csak úgy hullottak a zsigulik. Tina Turner betétdala pedig a Skyfall után a legjobb!

Yosihiro   2016. 05. 19.

Vitathatatlanul a legjobb P. Brosman Bond film. remek alakítás és remek történet. izgalmas jelenetek és festői képek. A történet izgalmas és pörgős. A megnézését csak ajánlani tudom! remek kikapcsolódás :) üdv Yosi

Scramananga   2016. 09. 17.

Nem csalódhattak azok, akik 6 évig vártak rá. Egy első osztályú Bond-film, izgalmas karakterekkel, akiket nagyszerű színészek játszanak el, mint Sean Bean, és Pierce Brosnan. A történet izgalmas, itt-ott kicsit hihetetlen, de nagyon jól van ütemezve. Jól oldották meg azt, ahogy a két szál találkozik, mert amíg az egyik kicsit unalmas lenne, addig a másikon éppen történik valami izgalmas. Az akciójelenetek nagyon kreatívak, és a zene is király.

Terminátor6   2018. 03. 11.

Pierce Brosnan első bevetése lett szerintem az ő legjobbja, melynek jót tett, hogy 1989 után vártak egy jó ideig, így aztán 95-ben teljesen megújulva térhetett vissza Bond a vászonra. Brosnan remek választás volt a sármos titkosügynök szerepére, ő lett az "elegáns Bond" és milyen jól illett rá a szerep. A nyitány remek lett, a tankos üldözés rohadt izgalmas, Sean Bean kiváló ellenfele Bondnak, az akciók is mind a helyükön vannak, egy szóval stílusos az egész film, ahogy Bond is. James Bond rajongóknak, illetve akciófilm rajongóknak egyaránt kihagyhatatlan. 8/10

Mr. Zero   2015. 08. 26.

Ez teljességgel az ízléshatáromon kívül esett. Borzasztó volt mind a karakterek megformálása, mind a látványvilág. Legalábbis nekem egyáltalán nem nyerte el a tetszésemet. Erről ennyit, egyes.

Desmond Llewelyn
Joe Don Baker
Gottfried John
Desmond Llewelyn
Alan Cumming
Robbie Coltrane
Martin Campbell
Martin Campbell

Kellően alacsony igényekkel és gyermeki szemlélettel még-még megbocsátható az az eszméletlen mennyiségű butaság és igénytelenség, amelytől a szkript bűzlik, de a világ vezető kémthriller-franchise-ától nem ezt a szintet várnám el... több»

Az Aranyszem volt az első James Bond film, amely a Szovjetunio felbomlása, a hidegháború vége után készült el, így ezen események hátteret szolgáltattak.

Desmond Llewelyn volt az egyetlen színész, aki A magányos ügynök után megismételte szerepét, mint Q.

Judi Dench volt az első nő, aki megformálta M-et.