James Bond: Aranyszem

GoldenEye

2023.08.26 Ergit

Pierce Brosnan utolérhetetlen gentleman! Ahogy vezeti a tankot, egyszerűen utánozhatatlan!

2016.05.19 Yosihiro

Vitathatatlanul a legjobb P. Brosman Bond film. remek alakítás és remek történet. izgalmas jelenetek és festői képek. A történet izgalmas és pörgős. A megnézését csak ajánlani tudom! remek kikapcsolódás :) üdv Yosi

2019.06.10 HE7EDIK

Nekem a Brosnan filmek közül ez tetszik a legjobban. Martin Campbell rendezése most is szeniális, az a tankos zúzás feledhetetlen, csak úgy hullottak a zsigulik. Tina Turner betétdala pedig a Skyfall után a legjobb!

2016.09.17 Scramananga

Nem csalódhattak azok, akik 6 évig vártak rá. Egy első osztályú Bond-film, izgalmas karakterekkel, akiket nagyszerű színészek játszanak el, mint Sean Bean, és Pierce Brosnan. A történet izgalmas, itt-ott kicsit hihetetlen, de nagyon jól van ütemezve... Több

2018.03.11 Terminátor6

Pierce Brosnan első bevetése lett szerintem az ő legjobbja, melynek jót tett, hogy 1989 után vártak egy jó ideig, így aztán 95-ben teljesen megújulva térhetett vissza Bond a vászonra. Brosnan remek választás volt a sármos titkosügynök szerepére, ő l... Több

2015.08.26 Mr. Zero

Ez teljességgel az ízléshatáromon kívül esett. Borzasztó volt mind a karakterek megformálása, mind a látványvilág. Legalábbis nekem egyáltalán nem nyerte el a tetszésemet. Erről ennyit, egyes.

2017.03.01 Zenta

Szerintem a legjobb James Bond-film, minden megvan benne, ami kell, látványos akció, gyönyörű nők, humor, no és persze James Bond stílusa. Már többször is láttam, nagyon szeretem.

2016.01.24 pqrs

Igazi klasszikus Bond-kaland, ugyanakkor a végére a sok akció már a torkunkon akadhat. Pierce Brosnan jó Bond, kemény, de arisztokratikus. A nyitójelenet az első ugrással tökéletes, ám a második repülős-supermanes zuhanás tönkrevágja az egészet. Nagyjából a 10-12. helyet foglalja el a listámon.

2015.02.07 jazzy

Az Aranyszem egy igazán stílusos, ízig-vérig Bond film, az Őfelsége titkosszolgálatában után a második a sorban, de ez még így is nagyon impozáns.

2016.02.23 alien007

Annak ellenére, hogy Pierce Brosnan nem ér fel a Sean Conneryhez, az Aranyszem egy kiváló Bond film lett, meg merem kockáztatni, hogy a franchise egyik legerősebb darabja. Legnagyobb meglepetésemre...