Scramananga   2016. 09. 17.

Valamiért tetszik nekem ez a film. Kellően viccesnek találom, mégis elég komoly dolgok vannak benne. A főcím előtti jelent szerintem nagyot üt, és van benne sok jó jelenet. Louis Jordan az egyik legjobb Bond gonosz, Kabir Bedi henchmannek jó, Maud Addams, pedig megérdemelten játszik ismét egy Bond-lányt. Az akciójelenetek kellően izgalmasak, a főcím nekem bejött, úgy gondolom, hogy érdemes megnézni.

Yosihiro   2016. 05. 19.

Bár R. Moore nem alakít benne jól azért maga a történet nem rossz nézhető akciódús. A korhoz képest itt látok némi visszalépést de összeségében nézhető akciófilm :) Üdv Yosi

Svastitsd   2016. 02. 13.

Mai szemmel nézve már kicsit lassú, hiszen régebben sokkal lassabbak voltak a filmek. A történet nagyon jó, ahogy a James Bondoknál ezt megszoktuk. Kicsit rosszabb, mint a megszokott Bond-átlag.

pqrs   2016. 01. 24.

Roger Moore idős, de nem vicces, ami különösen szomorú, tekintve, hogy a film végig humoros próbál lenni. Ehelyett kapunk egy idióta kalandot, amiben Bond Sandokannal harcolt, elefántok elől fut, és egy polipimádó, harcos női alakulatot állít maga mellé. Egyszer mindenképp megéri megnézni, hogy tudjuk, mi az, ami nem működik a Bond-filmekben.

Roger Moore
Roger Moore

Az idősebb Bond lány, Octopussy megformálója Maud Adams volt, aki a forgatás idején 38 éves volt.

A fiatalabb Bond-lányt, Magda-t az akkor 29 éves Kristina Wayborn játszotta el.

Összesen két Bond-lány szerepel a filmben.