Őfelsége titkosszolgálatában

On Her Majesty's Secret Service
elekm90

George Lazenby
Diana Rigg

Az Alpokban fekvő intézetében Ernst Blofeld ördögi tervet forral, amely végzetes lehet az egész világ számára. Sikerült kifejlesztenie egy halálos vírust, és fiatal lányokon keresztül el akarja terjeszteni az egész Földön. James Bond Svájcba megy és sikerül Blofeld nyomára bukkannia.… Több

Rendező: Peter R. Hunt
Író: Ian Fleming
Forgatókönyvíró: Simon Raven, Richard Maibaum
Ország: Egyesült Királyság
Premier: 1969.12.13. | HBO Max (2022.05.01.)
Több

2021.02.01 elekm90

Az egyik kedvencem a szériából. Anno kritizálták rendesen, főleg szegény George Lazenby miatt, pedig vélemény szerintem a maga módján jó James Bond volt, csak más, mint Connery. Nincs benne a gyermeki csibészség, inkább egy kékvérű úriember hatását k... Több

2016.09.09 Scramananga

George Lazenby a világ legszerencsétlenebb embere. Ha a színészi qualitásait nézzük, ugyan lemarad Sean Connery mögött, de nekem szórakoztatóbb figura. Telly Savals a legjobb Blofeld, Diana Rigg nagyon jó Bond-lány, a zene hibátlan. SPOILER!!!! A vége pedig szívszaggató, ahogy végigkövetjük Bond kálváriáját.

2016.05.19 Yosihiro

George L szerintem nem erre a filmre termett bár az alakítása sem opscar díjas de nézzük el neki. A történet nem roszz és elég izgalmas ezért érdemes megnézni ! Üdv Yosi

2016.02.09 pqrs

Szerintem ezzel a filmben egyedül Lazenbyvel van baj, a többi szereplő kifogástalan, a történet lassú, de jó, az akciók pedig parádésak. Klasszikus!

2019.08.10 dailyfilmsan

Az egyik legjobb James Bond film a régi szériákból. Az első, ami lendületes és izgalmas is egyben. Nincs benne sok műpofon, látszik, hogy professzionálisabb az elődjeinél. Jellemileg itt már kiforrott Bond karaktere, és a séma is, ami az egész filmet... Több

1970-ben George Lazenby az alakításáért Golden Globe-jelölést kapott, mint Legígéretesebb színészi felfedezett (ez a kategória ma már nem létezik). Arra, hogy egy színészt James Bond megformálásáért Golden Globe-ra jelöljenek, sem ezelőtt, sem azóta nem volt példa.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Ez az egyetlen James Bond-film, melyben a 007-es ügynök Portugáliába megy. Ebben az országban található az a bizonyos kaszinó, amely az író, Ian Fleming számára alapot jelentett az első Bond-regény, a Casino Royale megírásához.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Az Őfelsége titkosszolgálatában volt a 20. század leghosszabb játékidővel rendelkező Bond-filmje, a maga 142 percével. Ettől a címtől 2006-ban a Casino Royale fosztotta meg, azóta pedig a vonatkozó ranglista ötödik helyére esett vissza.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Bár Lazenby később úgy nyilatkozott, hogy megbánta a döntését, amelynek eredményeként több film erejéig James Bondot alakíthatta volna, de akkoriban úgy érezte, hogy a karakter anakronisztikus hatást keltene a hippikorszakban.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Baywatch
1989