Őfelsége titkosszolgálatában

On Her Majesty's Secret Service

2021.02.01 elekm90

Az egyik kedvencem a szériából. Anno kritizálták rendesen, főleg szegény George Lazenby miatt, pedig vélemény szerintem a maga módján jó James Bond volt, csak más, mint Connery. Nincs benne a gyermeki csibészség, inkább egy kékvérű úriember hatását k... Több

2016.09.09 Scramananga

George Lazenby a világ legszerencsétlenebb embere. Ha a színészi qualitásait nézzük, ugyan lemarad Sean Connery mögött, de nekem szórakoztatóbb figura. Telly Savals a legjobb Blofeld, Diana Rigg nagyon jó Bond-lány, a zene hibátlan. SPOILER!!!! A vége pedig szívszaggató, ahogy végigkövetjük Bond kálváriáját.

2016.05.19 Yosihiro

George L szerintem nem erre a filmre termett bár az alakítása sem opscar díjas de nézzük el neki. A történet nem roszz és elég izgalmas ezért érdemes megnézni ! Üdv Yosi

2016.02.09 pqrs

Szerintem ezzel a filmben egyedül Lazenbyvel van baj, a többi szereplő kifogástalan, a történet lassú, de jó, az akciók pedig parádésak. Klasszikus!

2019.08.10 dailyfilmsan

Az egyik legjobb James Bond film a régi szériákból. Az első, ami lendületes és izgalmas is egyben. Nincs benne sok műpofon, látszik, hogy professzionálisabb az elődjeinél. Jellemileg itt már kiforrott Bond karaktere, és a séma is, ami az egész filmet... Több

2016.02.13 Svastitsd

Mai szemmel nézve már kicsit lassú, hiszen régebben sokkal lassabbak voltak a filmek. A történet nagyon jó, ahogy a James Bondoknál ezt megszoktuk. A szerelmi szál teszi kicsit különlegessé.

2015.02.14 chelseakori

Nagyon sajnálom George Lazenbyt,hiszen James Bond színésznek szerintem kifogástalan volt. Az egyetlen olyan James Bond film talán amiben nincsen igazi Happy End. Ettől függetlenül ajánlom mindenkinek.