Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Csak kétszer élsz (1967)

You Only Live Twice

Sabnock Sanatory   2020. 11. 21.

Lewis Gilbert egy nagyon gyenge, harmatos és erőtlen mozit rakott össze, és ami a legnagyobb baj és probléma, hogy Connery ehhez partner volt. A keleti misztikum sem segített semennyit.

dailyfilmsan   2019. 04. 15.

A 007-es újabb küldetésen. A film első percétől az utolsóig kőkemény keleti stílusban és keleti hangulatba öltöztetve akar elkápráztatni. Csak nem megy neki. Középszerű tipikus Bond film. Nem a legjobb és nem is a legrosszabb, viszont nagy előrelépé... több»

Yosihiro   2016. 05. 18.

Sean C. ebben a részben mutatja meg igazi voltát a Bond filmekben. Ez sikerült szerintem neki legjobban Én kedvelem ezt a filmet. érdmes megnézni Üdv Yosi

Scramananga   2016. 09. 09.

Talán a 60-as években, az ázsiai hangulat megihlette a nézőket, de mai szemmel egy elcsépelt, gyenge produkció. Blofeld megjelenése viszont emlékezetes. De az effektek gyengék, rengeteg logikai hiba van a filmben

pqrs   2016. 01. 24.

Blofeld felbukkanása és bemutatkozása az egyik legfontosabb és legjobb jelenet a Bond-filmek történetében, viszont ezzel mindent el is mondtunk az unalmas és túlzottan ázsiai beütést keltő filmről.

Sean Connery

Összesen 3 Bond-lány szerepel a filmben.

Az Aki-t alakító Akiko Vakabajasi 26 éves volt a forgatáskor.

A Csak kétszer élsz legfiatalabb Bond-lánya a 24 esztendős Mie Hama volt, mint Kissy Suzuki.

A filmben a legidősebb Bond-lány a 29 éves Karin Dor volt Helga Brandt szerepében.

Az Eon Productions, hogy promotálja a filmet, készített egy 1 órás színes televíziós programot Welcome to Japan, Mr. Bond címmel, mely elsőként az Egyesült Államokban került adásba 1967. június 2-án az NBC-n.

Helga Brandt karakteréhez számos európai modellt castingoltak.

Mielőtt a film megjelent volna, felrebbent pletyka azzal kapcsolatban, hogy lehet, James Bond meghal a filmbn, ugyanis Sean Connery kijelentette, hogy nem vállal több J.B. karaktert.

Blofeld főhadiszállásának építési költsége magasabb volt, mint az első James Bond-film, a Dr. No teljes költségvetése.

Robbie Williams "Millennium" cimű dalát a főcím ihlette meg, melyet Nancy Sinatra ad elő.

Kissy Suzuki neve (Mie Hama formálta meg) egyetlen alkalommal sem hangzik el a film során.