Csak kétszer élsz

Csak kétszer élsz

You Only Live Twice

Sean Connery

James Bond titokban Japánba megy, mert a Földet a harmadik világháború fenyegeti. Egy amerikai űrhajó és legénysége eltűnt a bolygó körüli pályáról, és a Szovjetunióból érkező űrhajósokra is ugyanez a sors vár, ami veszélyezteti a szuperhatalmak közötti törékeny kapcsolatokat. A 007-es… Több

Rendező: Lewis Gilbert
Író: Ian Fleming
Ország: Egyesült Királyság
Premier: 1967.06.12. | HBO Max (2022.05.01.)
Több

2021.02.01 elekm90

Egynek jó volt, de akárcsak a Tűzgolyó, számomra ez a film is a végére "romlott el". Nagyon sok bugyuta jelenet került a film második felébe, mint például a "nindzsa-képzés", ami mai szemmel elég röhejesnek hat.

Lewis Gilbert egy nagyon gyenge, harmatos és erőtlen mozit rakott össze, és ami a legnagyobb baj és probléma, hogy Connery ehhez partner volt. A keleti misztikum sem segített semennyit.

2016.05.18 Yosihiro

Sean C. ebben a részben mutatja meg igazi voltát a Bond filmekben. Ez sikerült szerintem neki legjobban Én kedvelem ezt a filmet. érdmes megnézni Üdv Yosi

2019.04.15 dailyfilmsan

A 007-es újabb küldetésen. A film első percétől az utolsóig kőkemény keleti stílusban és keleti hangulatba öltöztetve akar elkápráztatni. Csak nem megy neki. Középszerű tipikus Bond film. Nem a legjobb és nem is a legrosszabb, viszont nagy előrelépé... Több

2016.09.09 Scramananga

Talán a 60-as években, az ázsiai hangulat megihlette a nézőket, de mai szemmel egy elcsépelt, gyenge produkció. Blofeld megjelenése viszont emlékezetes. De az effektek gyengék, rengeteg logikai hiba van a filmben

A Csak kétszer élsz forgatásának idejére olyan mértékben megromlott a viszony Sean Connery és a producerek között, hogy a színész nem volt hajlandó játszani akkor, amikor utóbbiak jelen voltak a forgatáson.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Egy utolsó pillanatban történt változtatás miatt Roald Dahlnak mindössze 6 hete maradt, hogy elkészüljön a forgatókönyvvel.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Összesen 3 Bond-lány szerepel a filmben.Szerző: Bogi87

Az Aki-t alakító Akiko Vakabajasi 26 éves volt a forgatáskor.Szerző: Bogi87