Advertisement

A Quantum csendje (2008)

Quantum of Solace

Gemma Arterton
Judi Dench

Filmimado   2021. 09. 19.

Kicsit rövidebbnek találtam az egészet, de volt eleje, vége, közepe, és ez a lényeg. A Casino Royale-nál talán csak ha egy kicsit is, de jobb volt. Bond akciódús jelenetei ismét remekké tették a filmet. Megérdemel 5 csillagot.

Yosihiro   2016. 05. 18.

Én úgy gondolom lenne mit csiszolni ezen a Bond fuilmen. Látvány és izgalom van benne de kevés nem a megszojkott. Az alakítások pedig középszerűre csökkenetek ezért csak 4 csillagot kap Üdv Yosihiro

elekm90   2021. 01. 16.

Érthetetlen számomra, hogy hogy lehetett ilyen bénán folytatni egy Casino Royale szintű filmet. Az egésznek olyan hatása van, mintha egy random kémfilm lenne, hiányzik a megszokott elegancia, sokkal nyersebb. Talán az egyetlen kivétel ez alól az operás jelenet.

Scramananga   2016. 09. 17.

A legrosszabb Bond film. Habár szépen van felvéve, és az akciójelenetek kreatívak, látszik, hogy a forgatókönyvírók leléptek a történet befejezése előtt. Daniel Craig sokkal kevésbé szimpatikus, mint az előző részben, a Bon-lány rossz, a "főgonosz" p... több»

Attila G.   2019. 06. 21.

Altatónak megteszi

Igazából nem szeretnék sokat írni erről a filmről, nem is tudnék. Ugyanis konkrétan egy moziban ülve aludtam el rajta. Volt már olyan, hogy egy vidéki vakáció alatt aludtam el egy filmen (például Pixel) a moziban ülve, mert konkrétan az odautazás nap... teljes kritika»

Ragemarci   2015. 12. 31.

Amennyiben a CR a legjobb akkor ez a lélektelen folytatás a legrosszabb Bond filmek között talál helyet.

Terminátor6   2018. 03. 17.

Nem rossz, de azért érezhető a visszalépés. A rendezést különösebben nem okolnám, hisz a fim felépítése egészen egyedi. Az operatőri munka szintén sajátos, és ez remekül kiegészíti az akciójeleneteket. A két filmet jól összetudták kapcsolni, itt is s... több»

Az egyik jelenetben a kikötőben az ügynök mögött álló statiszta fél méterrel a föld fölött, a levegőben próbál söprögetni.

(phanzetomox)

A Quantum of Solace jelentése vigaszdíj.

Marc Forster csupán 39 éves volt, mikor rendezte a filmet, így a széria eddigi rendezőinek sorában ő a legfiatalabb.

Guillermo del Toro mexikói rendező cameo szerepben tűnik fel.

Alfonso Cuarón mexikói rendező cameo szerepben látható mint bolíviai helikopterpilóta.