A Quantum csendje (2008)

Quantum of Solace

Yosihiro   2016. 05. 18.

Én úgy gondolom lenne mit csiszolni ezen a Bond fuilmen. Látvány és izgalom van benne de kevés nem a megszojkott. Az alakítások pedig középszerűre csökkenetek ezért csak 4 csillagot kap Üdv Yosihiro

Scramananga   2016. 09. 17.

A legrosszabb Bond film. Habár szépen van felvéve, és az akciójelenetek kreatívak, látszik, hogy a forgatókönyvírók leléptek a történet befejezése előtt. Daniel Craig sokkal kevésbé szimpatikus, mint az előző részben, a Bon-lány rossz, a "főgonosz" pedig egy vicc. Egy nagyon rossz vicc. Nincs benne izgalom, vagy feszültség, csak nagyon sok pénz.

Terminátor6   2018. 03. 17.

Nem rossz, de azért érezhető a visszalépés. A rendezést különösebben nem okolnám, hisz a fim felépítése egészen egyedi. Az operatőri munka szintén sajátos, és ez remekül kiegészíti az akciójeleneteket. A két filmet jól összetudták kapcsolni, itt is sikerült alkotni egy jó ellenfelet, és a Bond-lány is kapott egy egész érdekes karaktert. Ám a jelenetek sajnos túlon-túl egy szinten vannak, ennek következtében nehéz kiemelkedő jeleneteket találni a filmben. Ezenkívül van benne pár felesleges momentum, amit nem értem mért hagytak a kész filmben. Ajánlott a megtekintés, de ne számítson senkiegy Casino Royale 2-re. 7/10

Ragemarci   2015. 12. 31.

Amennyiben a CR a legjobb akkor ez a lélektelen folytatás a legrosszabb Bond filmek között talál helyet.

film kedvelő   2016. 12. 20.

Jobban sikerült, mint a Casino Royal és jobban is hasonlít egy James Bond filmhez mint az előző de azért egy kicsit túl érzelgős lett ami kicsit lerontja és sajnos a durvaság is megmaradt maradt

Gemma Arterton
Judi Dench

Az egyik jelenetben a kikötőben, az ügynök mögött álló statiszta fél méterrel a föld fölött, a levegőben próbál söprögetni.

(phanzetomox)

A Quantum of Solace jelentése: vigaszdíj.

Marc Forster csupán 39 éves volt, mikor rendezte a filmet, így a széria eddigi rendezőinek sorában ő a legfiatalabb.