Játssz egy 32" LG LED televízióért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

xXx: Újra akcióban

(xXx: Return of Xander Cage)

Hetedik   2017. 02. 03.

Nem voltam elájulva eddig se ezen az újabb kém-akciófilm sorozaton, vannak ennél jóvabb nívósabb sorozatok is e téren: MI, 007. De, tettem vele egy próbát. Egyszer nézhető. Diesel mai napig a 3 franchise-ból él meg, amit annó elkezdett építgetni: Riddick, XXX, Halálos iramban. Persze utóbbi a fő csapásvonala, de időnként belekóstol az előző kettőbe is. Az akciók nagyon jók, még ha sokszor Bond is csak fogná a fejét....van itt minden, síelés a vadonban, vízen járás motorral, de ami nekem a legjobban tetszett az a végén a repcsi vs műhold. Ahogy Diesel kirepül a gépből, mögötte meg szétrobban az egész kóceráj, az nagy húzás volt Caruso-tól. Felbukkan még Yen, Jaa, kapnak néhány jelenetet amik ismét bizonyítják, a legjobb harcművészek közé tartoznak, de sok vizet nem zavarnak. Sok üresjárat, néhány jó bula, szemüveges kiscsajt elvinném néhány körre....Jackson cameo-zik kicsit, jelenléte mindig üdítő, de Neymar minek került bele??? Esetleg Barca fan valamelyik stábtag? Annyira fölös volt a filmben, mint Orbán egy ingyenebéd osztáskor....

MMcFly2015   2017. 05. 23.

Az első részt 15 évesen megnéztem, akkor még menő volt, de már ott is érezhető, hogy orbitális nagy baromság! A folytatása Ice Cubeval már akkor elvérzett, erőltetett bőrlehúzás volt. Nem tudom mi volt a terv egy harmadik résszel!? Főleg, hogy minden ami jó vagy rossz tulajdonsága volt a két xXx filmnek, azt vagy 10x-re emelték, és élvezhetetlenül gagyi lett. Cseppet sem szórakoztató. Az első 15 perc mindent elmond a teljes játékidőről, nem csodálkozom, ha valaki már ott feladja. Lehet nekem is ezt kellett volna tennem. Vin Diesel sose volt jó színész, de itt rém idegesítően hat a kényszer lazasága. A The Expendables-hez hasonlóan el akarnak mindent viccelni, különböző bölcsességekkel, vagy akciójelenet utáni beszólásokkal, de egy sem működik. Tragikus szinte minden monológ. Machete gyilkos c. filmmel van egy színvonalon, és ezzel szerintem mindent összegeztem.

Rendszergizda Nézhetetlen  2018. 03. 26.

Nem mondom, hogy az előző része valami nagy történettel rendelkezett, de ez a film valami katasztrófa... Sok értelme nincs a történetnek. Az akciójelenetek össze dobáltak, semmi értelme.

qwertz   2017. 01. 23.

Hát ez meg mi volt? Se történet, se karakterek. A hatalmas XXX csapatot gyűjt maga kőré, és ráadásul egy teljesen inreális fenyegetés ellen. Azt el kell ismernem, hogy a látvány ott volt, de ezen kívül semmi más. A zenék túl hangosak, és túl gyorsan váltották egymást. Az egész egy kaotikus tragédia

Phalanx   2017. 01. 22.

Nekem tetszett. Nagy rajongója vagyok az első két résznek, és ebben sem csalódtam. Az akció, a látvány a helyén van. Egy percig sem unatkoztam. Nem kell elhinni a negatív kritikákat, főleg akkor, ha az elődjei tetszettek.

Samuel L. Jackson
Kris Wu
Samuel L. Jackson
Rory McCann
Vox.hu - xXx - Újra akcióban
Vin Diesel fogta magát, feltámasztotta tripla X-et, és két Halálos iramban között csinált egy jó kis A feláldozhatók-filmet. 65/100
Movieaddicts.hu - xXx: Újra akcióban kritika xXx: Újra akcióban kritika
Egy teljesen felesleges folyatás, nem az első és sajnos nem is az utolsó. Egy jobb forgatókönyvvel egész jó kis film lehetett volna. Így csak a Vin Diesel fanklub örökös tagjainak tudom ajánlani. Az akciók azért szépek. 5/10
Hessteg.com - xXx: Újra akcióban
Nem vártam sokat, tényleg nem. Ha simán csak ostobán szórakoztató lett volna, már elégedett lennék, de egyszerűen képtelenség olyan szintre süllyedni, hogy ezt élvezni lehessen. (4/10)

A filmet az Egyesült Államokban, Kanadában és a Dominikai Köztársaságban forgatták.

(dulkap )

Samuel L Jackson és Toni Collette korábban már dolgoztak együtt a Shaft (2000) című filmben.

(dulkap )

Az ismert UFC-bajnok Connor McGregor is szerepelt volna a filmben, azonban visszalépése után a szintén az UFC-ben küzdő Michael Bisping váltotta.