xXx: Újra akcióban (2017)

xXx: Return of Xander Cage

Samuel L. Jackson
Rory McCann

FGyula   2019. 03. 03.

Ez puf

Sajnálom. Nagyon reméltem hogy jó lesz. De nem sajnos.

7ETEDIK   2017. 02. 03.

Nem voltam elájulva eddig se ezen az újabb kém-akciófilm sorozaton, vannak ennél jóvabb nívósabb sorozatok is e téren: MI, 007. De, tettem vele egy próbát. Egyszer nézhető. Diesel mai napig a 3 franchise-ból él meg, amit annó elkezdett építgetni: Rid... több»

hsanya182   2018. 08. 15.

Gyerekcipőben. Hááát ez inkább a fiatalok filmje, vagyis olyanoknak akinek még nem alakult ki az ízlése! Komoly akar lenni és mégis komolytalan, nevetségesek a keménykedések :) Aki a realitás talaján mozog annak nem ajánlom. Agyatlan, gyenge, mese ha... több»

harnas1207 Nézhetetlen  2018. 12. 23.

Borzalmasan béna film! Giccs giccs hátán, sok túlspirázott akciójelenet. Kb mintha 6 évesek rendezték volna.

MMcFly2015   2017. 05. 23.

Az első részt 15 évesen megnéztem, akkor még menő volt, de már ott is érezhető, hogy orbitális nagy baromság! A folytatása Ice Cubeval már akkor elvérzett, erőltetett bőrlehúzás volt. Nem tudom mi volt a terv egy harmadik résszel!? Főleg, hogy minden... több»

Rendszergizda Nézhetetlen  2018. 03. 26.

Nem mondom, hogy az előző része valami nagy történettel rendelkezett, de ez a film valami katasztrófa... Sok értelme nincs a történetnek. Az akciójelenetek össze dobáltak, semmi értelme.

Kata   2017. 01. 22.

Hát jó sokat vártak a folytatással az biztos. Az előzetes alapján még inkább a látványra helyezik a hangsúlyt és még izgalmasabbra próbálják elkészíteni. Kíváncsi leszek, hogy méltó folytatása lesz-e az első résznek vagy a halálos iramban filmek kistestvére lesz.

A film összbevétele 346 147 658 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 119 344 485 forintot termelt. A hazai mozik összesen 77 500 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A filmet az Egyesült Államokban, Kanadában és a Dominikai Köztársaságban forgatták.

Samuel L Jackson és Toni Collette korábban már dolgoztak együtt a Shaft (2000) című filmben.

Az ismert UFC-bajnok Connor McGregor is szerepelt volna a filmben, azonban visszalépése után a szintén az UFC-ben küzdő Michael Bisping váltotta.

Donnie Yen, Jet Li-t váltotta Xiang szerepére, miután ismeretlen okokból Li visszalépett a filmtől.

A sorozat első filmje, amiben nem szerepel a fiatalon elhunyt Michael Roof.

Vin Diesel fogta magát, feltámasztotta tripla X-et, és két Halálos iramban között csinált egy jó kis A feláldozhatók-filmet. 65/100 több»