xXx (2002)

xXx

xXx

Sabnock Sanatory   2021. 03. 03.

Rob Cohen egyik gyenge és unalmas, szupermacsós, trutyivúdos, csöpögős, mindig győzős filmje. Ezerszámra van ilyen, és hálistennek egyik rosszabb, mint a másik.

Yosihiro   2016. 05. 22.

Azt szokták mondani az ameriki james Bond :9 Háát van benne valami de maga a film is csak Vin D miatt lett jó :) izgalmas pörgős akciófil csak ajánlani tudom :)

Norbert93   2020. 05. 20.

Kicsi Chuck színrelép

Vin Diesel akciószerepei finoman szólva is túlzók, macsósága már az egekbe van magasztalva, és olyan alfahím ez a csávó, akinek nem lehet vetélytársa. Valahonnan innen a XXX-ből emelhették át a Halálos iramban – a fizika törvényeit felülíró – folytatásaiba ezt az übermacsó, akcióhős Vin Dieselt, és lecserélték az addig csak csendes, de kemény utcai versenyzőt egy Chuck Norris trónkövetelőre.

elekm90   2020. 10. 29.

Baromság, de ez egy ilyen film esetében bocsánatos bűn. A maga egyszerű módján szórakoztató, bár a forgatókönyv eléggé sablonos. Egyébként Xander Cage egy jó akcióhős karakter volt, Vin Diesel pedig remek választás erre a szerepre.

dittee   2015. 12. 27.

Többször nézhető, jó kis akciófilm. Végig izgalmas tud lenni, nem unalmas egy percig sem. Vin Diesel pedig remekül hozza a szerepét, nagyszerű színész.

Megamovie   2016. 02. 21.

Xander Cage a kaszkadőr nem sejti hogy a Nemzetbiztonsági Hivatal állandó célkeresztjében van.A szervezet nemrég elvesztette egy fontos emberét akit pótolni kell ,éppen ezért megbízzák a szervezet beépített emberét Augustus Gibbonst hogy szervezze be... több»

Rendszergizda   2018. 03. 26.

Nem egy nagy történettel rendelkező akciófilm, de látványosnak látványos! Általában engem az ilyen filmek nem nagyon kötnek le, de ezt párszor megnéztem.

Vin Dieselt a filmben nyújtott alakításáért jelölték az MTV Movie Award legjobb férfi főszereplőnek járó díjára.

A Rammstein koncertnek helyet adó templom szerkezete annyira gyenge volt, hogy fel kellett álványozni, mert attól tartottak, hogy nem bírja ki.

(mrarizona)

Vin Diesel szinte az összes kaszkadőrmutatványt maga hajtotta végre.

Az egyik kaszkadőr, Harry O'Connor a forgatás során tragikus körülmények között életét vesztette.

Ez volt Vin Diesel első filmje, melyben főszerepben láthattuk.