xXx2: A következő fokozat (2005)

xXx: State of the Union

HETEDIK   2019. 08. 08.

Nekem sokkal jobban tetszett mint az első, Vin Diesel fapofáját pedig váltotta Ice Cube fapofája, szóval főszereplő terén túl nagy változás nem is volt. Azonban Dafoe behozása nagy ötlet volt, valamint az akciók is nagyon jók, mikor Cube a több száz méteres zuhanás után megússza a csobbanást, na ott azért mosolyogtam egyet, ezt leszámítva viszont egy teljesen korrekt akció mozi.

Norbert93   2019. 08. 19.

Borzalmas akciófilm. A nagy gengszterrapper Ice Cube botrányosan hiteltelen, különösen, ha verekedős jelenetre kerül sor. Az első XXX sem lett a kedvencem, de ez nagyjából a B kategóriás paródiájának illik be. Ice Cube maradjon a B kategóriás vígjátékoknál, azok jól álltak neki, ez nem. Bár igazság szerint mindegy ki lett volna a főszereplő, akkor sem lenne jó film.

sabnock666   2018. 08. 20.

Ice Cube??? Hogy micsoda? Az első rész is erősen közepes produkció....nem nehéz úgymond felülmúlni, de itt abszolúte nem sikerült.... Rossz,és gagyi az egész.... Ez a film csak pénzkidobás a filmkészítők számára, és időpazarlás a nézők számára!!!

Megamovie   2016. 02. 21.

Agustus Gibbonsnak ezúttal megint szüksége van egy különleges harcosra aki méltó ellenfele lehet a terroristáknak .Xander Cage azonban nem bevethető ,ezúttal egy Darius Stone nevű alany vállalja a feladott.Összességében nem egy rossz darab de határozattan gyengébbnek érzem mint az elsőt.

mneviki   2015. 02. 10.

Nekem az első rész jobban tetszett, de ez sem okozott csalódást. Vin Diesel hozza a kötelezőt, adrenalinban pedig nincs hiány. Aki bírja az ilyesmit, az bátran tegyen vele egy próbát.

Ice Cube
Scott Speedman

A gyártási költségek 87M $-t tettek ki, de ezt a pénzt világszinten sem tudta visszahozni a produkció (71M $).

Vin Diesel és Rob Cohen még az első rész premierje előtt aláírtak a folytatásra. Végül mindketten visszaléptek a második résztől.