Mission: Impossible - Fantom protokoll (2011)

Mission: Impossible - Ghost Protocol

Tom Cruise

stewie_griffin_2005   2022. 03. 20.

Jó kis akciófilm, a színészek mind jól játszanak, és az akciójelenetek jók, a Burdzs Kalifa része nem semmi! Tetszett, hogy budapesti jelenet is van benne. A vége tipikus, és kissé gyorsan lezavarták, de jó szórakozás, ajánlott film. 8/10.

rainman   2020. 11. 07.

Lehetetlen küldetés

Személy szerint jobban szeretem a Mission Impossible sorozatot, mint a James Bond filmeket. Míg utóbbi minősége eléggé hullámzó, addig a Mission Impossible az 1996-os első résztől kezdve stabilan magas minőségi szintet üt meg (talán csak a John Woo-f... teljes kritika»

Sabnock Sanatory   2019. 08. 31.

Mint minden rész ez is fantasztikusan pörgős,látványos,lélegzetelállító részekkel van tele,szuper akciójelenetek és jó alakítások. A toronynál (BURS KHALIFA) forgatott részek,a csúcsjelenetek. Bármikor meg tudom nézni,és ez nagy szó.

HE7EDIK   2018. 07. 18.

Jó kis rész ez is, főleg a Burs Kalifa rész piszok látványos és izgalmas. A harmadik részt nem múlja felül, de látványban itt sincs hiány.

AngelCass   2016. 06. 12.

Nyugalom itt nem kell tartani attól mint más filmeknél, hogy a folytatás csak pénz miatt történt. Jól sikerült a film, bemutatják a legújjab kémtechnológiát vagyis amit a nagyközönségnek meg lehet mutatni, akor vajon mit titkolnak el ha a filmben lát... több»

andor50   2016. 04. 18.

A 4. rész után nagyon sokat vártam a filmtől, de nem sikerült elérnie azt a színvonalat. Ez sem volt rossz, minden a helyén volt, csak talán ott csavarosabb történet volt és emlékezetesebb akciójelenetek. De ez is szórakoztató, csak egy picit erősebb sztorit kellett volna mellé rakni.

kevelin   2019. 06. 01.

azt vettem észre h az új mission impossible filmek egyre jobbak pedig mindenki egyre jobban öregszik. a legjobban szerintem ez a rész sikerült minden eddigit figyelembe véve. tom hanks és csapata ez úttal sem hazudtolja meg magát. látványos izgalmas és okos mint mindigy

A filmben szereplő homokvihar azon a területen gyakori jelenség.

(HE7EDIK)

A filmben szereplő Burj Khalifa a világ legmagasabb épülete.

(HE7EDIK)

Cruise itt sem használt kaszkadőrt.

(HE7EDIK)

A Rotten Tomatoes oldalán 94%-os értékelést kapott 231 kritika alapján.

2011-ben a 5. legtöbb bevételt hozó film volt.