Mission: Impossible - Fantom protokoll (2011)

Mission: Impossible - Ghost Protocol

HETEDIK   2018. 07. 18.

Jó kis rész ez is, főleg a Burs Kalifa rész piszok látványos és izgalmas. A harmadik részt nem múlja felül, de látványban itt sincs hiány.

andor50   2016. 04. 18.

A 4. rész után nagyon sokat vártam a filmtől, de nem sikerült elérnie azt a színvonalat. Ez sem volt rossz, minden a helyén volt, csak talán ott csavarosabb történet volt és emlékezetesebb akciójelenetek. De ez is szórakoztató, csak egy picit erősebb sztorit kellett volna mellé rakni.

AngelCass   2016. 06. 12.

Nyugalom itt nem kell tartani attól mint más filmeknél, hogy a folytatás csak pénz miatt történt. Jól sikerült a film, bemutatják a legújjab kémtechnológiát vagyis amit a nagyközönségnek meg lehet mutatni, akor vajon mit titkolnak el ha a filmben látottakat bemutatják :O, de ez most mind1 mert a film ismét magával ragad, izgulunk kémeinkért, hogy jól sikerüljön a terv (most többet is kell izgulnunk ,mivel a felszerelés kissé rosszalkodik). Akcióból, bunyóból itt sincs hiány. Meg itt van az új elemzőnk Jeremi Renner, nagyot alakít. Tom Cruise meg csapata még mindig jó. Nézzétek meg bátran .

sabnock666   2019. 08. 31.

Mint minden rész ez is fantasztikusan pörgős,látványos,lélegzetelállító részekkel van tele,szuper akciójelenetek és jó alakítások. A toronynál (BURS KHALIFA) forgatott részek,a csúcsjelenetek. Bármikor meg tudom nézni,és ez nagy szó.

kevelin   2019. 06. 01.

azt vettem észre h az új mission impossible filmek egyre jobbak pedig mindenki egyre jobban öregszik. a legjobban szerintem ez a rész sikerült minden eddigit figyelembe véve. tom hanks és csapata ez úttal sem hazudtolja meg magát. látványos izgalmas és okos mint mindigy

Tom Cruise

Brad Bird nem kispályázott, letette a névjegyét a blockbuster műfajában is, és nem mellesleg jó erősen felcsavarta a sebességet a meglehetősen zaklatott életű franchise életében. több»

A filmben szereplő homokvihar azon a területen gyakori jelenség.

(HETEDIK )

A filmben szereplő Burj Khalifa a világ legmagasabb épülete.

(HETEDIK )

Cruise itt sem használt kaszkadőrt.