Mission: Impossible - Fantom protokoll (2011)

Mission: Impossible - Ghost Protocol

Sabnock Sanatory   2019. 08. 31.

Mint minden rész ez is fantasztikusan pörgős,látványos,lélegzetelállító részekkel van tele,szuper akciójelenetek és jó alakítások. A toronynál (BURS KHALIFA) forgatott részek,a csúcsjelenetek. Bármikor meg tudom nézni,és ez nagy szó.

HETEDIK   2018. 07. 18.

Jó kis rész ez is, főleg a Burs Kalifa rész piszok látványos és izgalmas. A harmadik részt nem múlja felül, de látványban itt sincs hiány.

AngelCass   2016. 06. 12.

Nyugalom itt nem kell tartani attól mint más filmeknél, hogy a folytatás csak pénz miatt történt. Jól sikerült a film, bemutatják a legújjab kémtechnológiát vagyis amit a nagyközönségnek meg lehet mutatni, akor vajon mit titkolnak el ha a filmben lát... több»

andor50   2016. 04. 18.

A 4. rész után nagyon sokat vártam a filmtől, de nem sikerült elérnie azt a színvonalat. Ez sem volt rossz, minden a helyén volt, csak talán ott csavarosabb történet volt és emlékezetesebb akciójelenetek. De ez is szórakoztató, csak egy picit erősebb sztorit kellett volna mellé rakni.

kevelin   2019. 06. 01.

azt vettem észre h az új mission impossible filmek egyre jobbak pedig mindenki egyre jobban öregszik. a legjobban szerintem ez a rész sikerült minden eddigit figyelembe véve. tom hanks és csapata ez úttal sem hazudtolja meg magát. látványos izgalmas és okos mint mindigy

wooderman   2016. 05. 11.

Sajnos itt is beigazolodik az a dolog, hogy minél több részt készítenek, annál laposabbra sikerülva film.Az első része még izgalmakkal teli volt,de ez már elég unalmas.Remélem nem rontanak tovább a helyzeten egy újabb résszel.

hejnekem   2016. 07. 12.

2015 egyik legjobban sikerült akciófilmje, ez a film a kevés egyike, amivel nem rontották el a sorozat renoméját. Tom Cruise hozza magát, egy igazán minőségi, szórakoztató és izgalmas akciófilmet csinált.

Tom Cruise

A filmben szereplő homokvihar azon a területen gyakori jelenség.

(HETEDIK )

A filmben szereplő Burj Khalifa a világ legmagasabb épülete.

(HETEDIK )

Cruise itt sem használt kaszkadőrt.

(HETEDIK )

A Rotten Tomatoes oldalán 94%-os értékelést kapott 231 kritika alapján.

2011-ben a 5. legtöbb bevételt hozó film volt.

Ez az első Mission Impossible film, melynek nem Paula Wagner volt a producere.

Ethan Hunt a 07362 kódot használja, hogy hozzáférjen titkos küldetésének tartalmához. A szám valójában Tom Cruise születésnapja.

A Fantom Protokoll Brad Bird első élőszereplős filmje.

A maga 693 millió dolláros bevételével a Fantom Protokoll lett a franchise legjobban jövedelmező része.

Tom Cruise a világ legmagasabb épületén, a Burj Khalifán kaszkadőr nélkül játszotta el jeleneteit.

Brad Bird nem kispályázott, letette a névjegyét a blockbuster műfajában is, és nem mellesleg jó erősen felcsavarta a sebességet a meglehetősen zaklatott életű franchise életében. több»