Mission: Impossible - Fantom protokoll

Mission: Impossible - Ghost Protocol

2024.03.04 Ultron

Az egyik legjobb MI-rész

Már a nyitójelenet is nagyon látványos és izgalmas az orosz börtönből való szökéssel. Aztán látjuk Ethan Huntot (Tom Cruise) a Kremlben akciózni, és persze ott a Burdzs Kalifa, a világ egyik legmagasabb épülete, amelyet keresztbe-kasul megmászik főhősünk. Izgalmas minden jelenet, és jól összerakta az egészet Brad Bird. Paula Patton lélegzetelállítóan szép. A végeredmény tényleg egy szórakoztató akciófilm. Nálam erős négy csillagos, 80%-os a Fantom protokoll. Nagy kedvencem már évek óta. Többször is láttam.

2020.11.07 rainman

a nap véleménye

Lehetetlen küldetés

Személy szerint jobban szeretem a Mission Impossible sorozatot, mint a James Bond filmeket. Míg utóbbi minősége eléggé hullámzó, addig a Mission Impossible az 1996-os első résztől kezdve stabilan magas minőségi szintet üt meg (talán csak a John Woo-f... Teljes kritika

Mint minden rész ez is fantasztikusan pörgős,látványos,lélegzetelállító részekkel van tele,szuper akciójelenetek és jó alakítások. A toronynál (BURS KHALIFA) forgatott részek,a csúcsjelenetek. Bármikor meg tudom nézni,és ez nagy szó.

2018.07.18 HE7EDIK

Jó kis rész ez is, főleg a Burs Kalifa rész piszok látványos és izgalmas. A harmadik részt nem múlja felül, de látványban itt sincs hiány.

2016.06.12 AngelCass

Nyugalom itt nem kell tartani attól mint más filmeknél, hogy a folytatás csak pénz miatt történt. Jól sikerült a film, bemutatják a legújjab kémtechnológiát vagyis amit a nagyközönségnek meg lehet mutatni, akor vajon mit titkolnak el ha a filmben lát... Több

2016.04.18 andor50

A 4. rész után nagyon sokat vártam a filmtől, de nem sikerült elérnie azt a színvonalat. Ez sem volt rossz, minden a helyén volt, csak talán ott csavarosabb történet volt és emlékezetesebb akciójelenetek. De ez is szórakoztató, csak egy picit erősebb sztorit kellett volna mellé rakni.

2022.07.08 Lóri Ádámcsik

Az egyik legjobb

A Mission Impossible filmet top 3 kategóriájába tartozik a fenti rész. Izgalmas történetvezetés, fullba nyomják az akciót és a látvány is magáért beszél. Esti filmnek perfekt!

2022.03.20 stewie_griffin_2005

Jó kis akciófilm, a színészek mind jól játszanak, és az akciójelenetek jók, a Burdzs Kalifa része nem semmi! Tetszett, hogy budapesti jelenet is van benne. A vége tipikus, és kissé gyorsan lezavarták, de jó szórakozás, ajánlott film. 8/10.

2019.06.01 kevelin

azt vettem észre h az új mission impossible filmek egyre jobbak pedig mindenki egyre jobban öregszik. a legjobban szerintem ez a rész sikerült minden eddigit figyelembe véve. tom hanks és csapata ez úttal sem hazudtolja meg magát. látványos izgalmas és okos mint mindigy

2021.08.23 Filmimado

Egyre jobb, és csak jobb

Ha a harmadik jó volt, ez zseniális. Egyre és egyre sikerül kitalálniuk, hogyan legyen a film jobb, ne rontsa el a filmsorozatot, és sikerül is nekik. Tom Cruise-nak külön hála, hogy vállalja ezeket a szerepeket.

2024.02.18 Schumy1

Számomra itt ért véget ez a trilógia. A többit nem láttam, s szerintem nem is fogom. Szórakoztató, de számomra nincs benne több.

2016.07.12 hejnekem

2015 egyik legjobban sikerült akciófilmje, ez a film a kevés egyike, amivel nem rontották el a sorozat renoméját. Tom Cruise hozza magát, egy igazán minőségi, szórakoztató és izgalmas akciófilmet csinált.

2016.05.11 wooderman

Sajnos itt is beigazolodik az a dolog, hogy minél több részt készítenek, annál laposabbra sikerülva film.Az első része még izgalmakkal teli volt,de ez már elég unalmas.Remélem nem rontanak tovább a helyzeten egy újabb résszel.

2015.06.05 superxaba

Úgy látszik Tom Cruise nem akar kiöregedni Ethan Hunt szerepéből és újból "eddigi legnehezebb" küldetését készül végrehajtani: csinálni egy jó filmet. Szerintem sikerült neki.