Mission: Impossible (1996)

Mission: Impossible

Deku   2017. 08. 16.

Az egyik legnagyobb meglepetést okozó filmsorozat első darabja. Idén néztem meg az első részt és meglepett, hogy ez ennyire szórakoztató tud lenni még ma is.

HETEDIK   2018. 07. 18.

Brian De Palma remekül stílusára szabta az első MI filmet, Tom Cruise pedig megalkotta legfontosabb szerepét, ami mára milliárdokat érő franchise-zá nőtte ki magát. A számítógéptermes rész pedig nagyon ott van.

ZeroHero   2015. 05. 05.

Mindenképpen egyszernézős darab, néhol kicsit túlságosn csavarosnak akarták, aztán meg nem lehet érteni semmit. Azért azt hiszem 1996-ban már születtek ennél komolyabb látványelemekkel is filmek. Aki látott már pár darab ilyen filmet annak már az elején gyanús lehetett a vége.

kevelin   2018. 08. 23.

Ami Matt Damonnak a Borune az Tom Hanksnek a Mision Impossible. Sorozat akciófilm ami sosem mutat újat mégis leköti az embert addig amíg nézi. mindig ő nyer mindig megmenekül mégis az embernek tetszik amit lát :)

Curacao86   2015. 06. 23.

Az első az igazi. Ebben még megvan a titkos ügynökös filmek varázsa Tom Cruise és más személyével fűszerezve. Időről időre újra megnéznem, megnézném, mert mindig izgalmas és leköti a figyelmem, ellentétben a folytatásokkal.

Jean Reno
Jean Reno
Emmanuelle Béart
Tom Cruise

Bátran ajánlom megtekintésre bárkinek, nem fogott rajta az idő, tuti biztos, hogy nem fog csalódni benne! több»

A filmben közel 41 baki szerepel.

(HETEDIK )

A filmben 7 embert ölnek meg.

(HETEDIK )

Al Pacino és Michael Douglas is esélyes volt a főgonosz szerepére.