Közösség

Vélemény:

 

85 Mission: Impossible

(1996)

Mission: Impossible

 
Yosihiro   2020.07.04 20:14
2

Igazából ezt a filmet már rég láttam most újra megnéztem. Azt kell mondjam, hogy hiányzik belőle valami. Most ennyi idő elteltével nem azt mondom, hogy rossz de mégis olyan sablonos.Igazi szereplői alakítást nem is látni benne. A cselekmény ami leköti az embert és ez nem olyan izgalom amivel a végét várnánk hanem egy átlagos akció kriminek mondanám. Igazából ebből az időből láttam sokkal jobban kivitelezett filmet itt azért így utólag többet vártam. A filmből az a plusz hiányzik ami a technika a humor és az érzelmek keveréke. Valahogy ez olyan mértékben maradt ki amit egy bűvésztrükkel sem tudták pótolni ebben a bevezető részben.. Összességében a forgatókönyv nem rossz egy közepest tudok rá adni. A vágás és rendezés már eléri a jó szintet, de néhol nem voltam megelégedve. A szereplők viszont a nagyon erős közepes szintet tudják csak tartani amivel a film értékelése nálam el is dől. A hang és zenei aláfestés jó. Így a megérdemelt osztályzat csupán három csillag. Igazából nem mondanám klasszikusank ez a részt hiszen van ettől jobb része is. Igazából meglehet nézni többször de valahogy mégis ürességgel ér véget..... Üdv Yosi