Tuti gimi (2003-2012)

One Tree Hill

danneel.honey   2021. 03. 25.

Még csak 1 hónapja nézem, de máris a 4. évadnál tartok. Nagyon nézeti magát, bár ez a részlezárásoknak köszönhető. A színészek is nagyon tehetségesek. Főleg Danneel.

indingo   2016. 02. 18.

Fiatalabb koromban rendszeresen néztem, aztán valahogy össze-vissza kezdték adni. A címválasztás borzalmas, hiszen csak pár évadon keresztül voltak gimnazisták után várta őket a nagybetűs élet.

Edii   2015. 09. 17.

Unalom...!!! Pedig jól indult, de egy pár rész után elvesztették azt a fonalat, húzták-vonták és már az egész egy katyvasz képtelenséggé vált!

VvV   2018. 12. 28.

Remek sorozat volt. Igazi fiatalos lendülete volt, valós problémákkal, de nem tolták túl a dolgokat.

Bazzzsi   2017. 11. 04.

Evan Peters szerintem sose szerepelt a sorozatban, mint ahogy a szereplő listában szerepel. Tartalmas és érzelmes sorozat, ahol minden részben volt valami.

Lonka   2017. 07. 25.

Remek zenék voltak sorozatban, a Haylet játszó színésznő maga is énekel. Eléggé érzelmes sorozat, sok családi téma van benne no meg persze az elengedhetetlen szerelem.

Timcsi   2019. 03. 12.

Remek kis sorozat. A felnőtté válás küszöbén álló fiatalok és szüleik mindennapjait követhetjük egy kis romantikával, boldog és kevésbé boldog percekkel.

Torrey DeVitto

Eredetileg tévéfilmnek tervezték Ravens címen, de a csatorna úgy gondolta, elég ötlet van a történetben egy sorozathoz.

(Nk)

Sophia Bush az első rész kivételével minden epizódban feltűnik.

(Nk)

Hilarie Burton, akárcsak az általa játszott Peyton, vezérszurkoló volt a középiskolában.

(Nk)

A sorozat a U2 azonos című dala után kapta a címét (One Tree Hill).

(Nk)

James Lafferty (Nathan Scott) és Shantel VanSanten (Quinn James) napra pontosan egyidősek, mindketten 1985. július 25-én születtek.

(Nk)

Csak négy színész játszik a sorozat első és utolsó részében is: James Lafferty, Bethany Joy Lenz, Lee Norris és Antwon Tanner.

(Nk)

Chad Michael Murray (Lucas Scott) és Sophia Bush (Brooke Davis) a sorozat forgatásán jöttek össze. 2005 áprilisában összeházasodtak, azonban pár hónappal később el is váltak.

(Nk)

Moira Kelly teherbe esett az első évad alatt, ezért ment Karen Olaszországba tanulni.

(Nk)

A sorozat fontos eleme a zene. Ezért is írtak bele egy klubbot a történetbe, hogy több banda es előadóművész szerepelhessen.

(Nk)

2017 novemberében Hilarie Burton Twitteren jelentette be, hogy otthagyja a sorozatot hat évad után. Döntésének oka a sorozatot kitaláló Mark Schwahn által elkövetett szexuális és érzelmi bántalmazás.