Evok1909   2018. 03. 13.

Ismét egy sorozat a szám íze szerint. Minden karakter szerethető, remek helyzetkomikumok. Ráadásul ez az a korszak amikor még nem élhettem olyan idősként mint a karakterek de nagyon érdekel és tetszik.

Syracuse   2015. 05. 13.

Hatalmas sorozat, olyan gyerekszereplőkkel, akik mára sztárok lettek. Igazából ez az átmenet a Jóbarátok-féle alánevetős, és a Dokikban megismert többkamerás szitkomok között.

Galway   2016. 02. 09.

Nagyon szeretem, már vagy háromszor végignéztem. megunhatatlan, mert annyi dolog történik benne.. Nagyon furcsa Mila Kunist és a többieket fiatalon látni.. Néha kezdek emiatt a sorozat miatt hinni a sorsban ;) :D Kedvenc párom egyértelműen [SPOILER] Jackie és Hyde

somi   2015. 11. 23.

matrosh1980   2017. 07. 25.

Nem volt egy világmegváltó sorozat, de nagyon kellemes, könnyed humorával állandó színvonalon tudott szórakoztatni. Én kimondottan szerettem, és bár nem tudnék neki helyen szorítani egy top10-es listán, de még így is csak ajánlani tudom. Melléfogni nem nagyon lehet vele.

tomvétsz   2016. 03. 07.

Jó kis sorozat volt, bár én leginkább azokat a részeket bírtam, melyekben tisztelegtek a filmvilág nagyjai előtt (ikonikus filmek, rendezők stb), azóta ilyesmi csak a Balfékekben láttam.

Justin Long
Shannon Elizabeth
Seth Green
Jessica Simpson
Eve Plumb
Tanya Roberts
Ashton Kutcher

Debra Jo Rupp az első évadban minden egyes epizód felvételekor maga készítette el a frizuráját. Aztán, mivel a haja nagyon hamar károsodni kezdett, a többi évadban már parókát viselt a színésznő.

A sorozatban gyakran előkerül egy Playpen nevű magazin, amelynek neve a Playboyból és a Penthouse-ból tevődik össze.

Wilmer Valderrama a középiskola utolsó évét végezte, amikor a sorozat pilot részét forgatták.

Mila Kunis mindössze 163 cm magas, emiatt pedig gyakran kellett magasított cipőt hordania, hogy kiegyenlítsék a magasságkülönbséget közte és a nála magasabb szereplőtársak között.

Mila Kunis a sorozat forgatásán kapta élete első csókját későbbi férjétől Ashton Kutchertől.

A sorozat története Wisconsinban játszódik, ám a színészek közül egyedül Kurtwood Smith volt az, aki Wisconsinban (New Lisbon városában) született.

Habár a sorozatban Donna egy hónappal idősebb, mint Eric a valóságban a színészek közül Topher Grace az idősebb két évvel.

A sorozatban rengetegszer utalnak az 1977-es Csillagok háborújára, s ezek az utalások nagy része Eric Formantől származnak. Az őt alakító Topher Grace is nagy Star Wars- és Star Trek-rajongó hírében áll.

Karla című filmje miatt Laura Preponnak szőkére kellett festenie a haját. Ezzel magyarázható az, hogy az Azok a 70-es évek show utolsó két évadjában a karakterének is szőke a haja.

Point Place egy fiktív város.