Carrie naplója (2013-2014)

Katie Findlay
Ellen Wong
Katie Findlay
AnnaSophia Robb

Ildikó Bacskai   2021. 02. 03.

Szerintem felháborító ezt a sorozatot a "Szex és New York" sikerhullámára próbálni felültetni... Egyáltalán nem jön át, engem az agyvérzés kerülgetett emiatt az erőltetett szál miatt, de ha ettől eltekint az ember, akkor egy vicces kis ifjúsági soroz... több»

indingo   2017. 04. 18.

Egy kedvelhető, fiataloknak szóló sorozat volt. A Szex és New York érzés nem igazán jött át, a sorozat alapjául szolgáló könyv sem azért született szerintem meg mert mondani valója volt az írónőnek...

Deku   2017. 08. 23.

Az alapsorozat sem nagyon tetszett viszont ez ha lehet még bugyutább és unalmasabb mint amaz. Nekem ebben nem volt semmi eredeti csak egyszerű másolása amannak.

Szilonka   2018. 04. 11.

Nem volt olyan rossz kis sorozat, egyértelműen a fiatal közönséget célozta meg. Talán két évad készült belőle. Úgy rémlik a nyolcvanas évekbe játszódik, a ruhákat elég jól eltalálták.

Bazzzsi   2017. 11. 02.

Néha előjött a tinidráma a sorozatban, de szerencsére ritkábban. Sok szimpi dolog volt benne, kezdve a stílussal, a mondanivalóval és a remek zenékkel.

TomÁcs   2018. 04. 15.

Kedveltem a sorozatot, Carrie fejlődött a részek során. Eléggé önálló lett a végére dolgozott, elköltözött otthonról, voltak tervei. Volt egy íve a történetnek.

VvV   2018. 11. 03.

Túl nagy sikert nem aratott a sorozat. Olyan semmilyen lett. A karakterek unalmasak és a story is gyengécske.