belavagyok   2020. 09. 21.

Szívemnek kedves sorozat, mert a gimnáziumi éveimet juttatja az eszembe, de azért a története hagy némi kívánni valót maga után nem volt olyan acélos és beszólások is inkább fárasztóak.

Deku   2017. 08. 21.

Ez az a fajta sorozat ami nagyszerűen tudja oldani az ember hangulatát. Ez pedig sokszor életmentő tud lenni. A Jóbarátok pont ilyen sorozat, tele humorral és barátsággal.

mamiéstöti2   2018. 12. 15.

Hatalmas, utánozhatatlan, briliáns. Szerintem nincs olyan, aki ne ismerné ezt a remek vígjáték sorozatot.

indingo   2017. 04. 18.

Néztem a sorozatot, de sosem volt a kedvencem. Egy-két rész ki is maradhatott. Sok debil szereplő volt benne. Úgy az összes férfi , illetve az aláröhögéstől ki lehetett volna kergetni a szobából. Csoda, hogy ebből még nem akartak új részeket csinálni.

GedyPapa   2018. 09. 06.

Nagyon sokáig ódzkodtam attól, hogy megnézzem a sorozatot, mivel a világból ki lehet üldözni a főcímdalával. Azonban feleségem unszolására elkezdtem és ez nem várt eredményt hozott: nem is olyan rossz ez a sorozat, mint amire elsőre gondoltam. Azonba... több»

AngelCass   2016. 06. 12.

Egyik legjobb sorozat. Új műfajt teremtett. Jókat lehet nevetni Chandler viccein, nameg Joey-n. Nem véletlenül élt meg olyan hosszú időt a Jóbarátok, mindig volt valami újítás, nem ismételte önmagát (najó itt volt Jenice XD). A karakterek jellemfejlő... több»

hszpp   2017. 02. 05.

En is,ahogy sokan masok,évente egyszer megnézem az egész sorozatot:) imadom,s egyszerűen megunhatatlan. Nagyon jo pornókkal,s sok tanulnivalóval.

Tate Donovan
Julia Roberts
Soleil Moon Frye
Soleil Moon Frye
Matt LeBlanc

A film összbevétele 89 007 dollár volt (imdb.com).

New York-ban játszódik, azonban egy jelenetet sem vettek fel a nagyvárosban, mindet stúdióban készítették.

(gyorfigyuri10)

Ross 3 éven át 29 éves volt.

(Bob)

Ross és Rachel kislányát, Emma-t egy ikerpár alakította, Cali és Noelle Sheldon.

Jennifer Aniston nemrégiben egy interjúban elárulta, hogy mindannyian nagyon utálták a sorozat főcím dalát és a szökőkutas jeleneteket sem kedvelték igazán.

Jennifer Aniston hezitált, hogy elvállalja-e az utolsó évadban való szereplését. A színésznő futotta be ekkorra a legsikerebb karriert a stábtagok közül, amit elsősorban a Jóravaló feleség (The good girl) és a Minden6ó (Bruce almighty) című filmekkel ért el, valamint a hírnevén híres férje, Brad Pitt is lendített. Végül azonban mégis elvállalta, hogy befejezi a sorozatot.

Matthew Perry 1997-ben és 2001-ben elvonókúrára kényszerült gyógyszer, drog és alkohol függőség miatt.

Ross majmát, Marcelt két majom játszotta: Monkey és Katie. Az állatot végül azért írták ki a show-ból, mert úgy vélték a készítők, túl időigányes így a forgatás.

A hatodik évad premierje volt az első rész azután, hogy Courteney Cox és David Arquette összeházasodtak, és a színésznő nevet változtatott, így a főcímben minden szereplő neve mögé hozzátették az Arquette szót, az epizódot pedig Courteney-nek és Davidnek dedikálták, akik összeházasodtak.

Lisa Kudrow 1997-ben állapotos lett, terhességét beleírták a sorozatba, azzal a feltétellel, hogy Phoebe az öccsének adja a babát (illetve babákat). Amikor az utolsó évadban Courteney Cox várta a kislányát, a készítők próbálták eltakarni a pocakját, ugyanis akkorra már a történet szerint kiderült, hogy Monicanak és Chandlernek nem lehet gyermeke.

Lisa Kudrow a Jóbarátok forgatásának kezdetekor szerepelt a Megőrülök érted (Mad about you) című filmsorozatban, méghozzá egy pincérnőt alakított, akit Ursulának hívtak. Később a Jóbarátok készítői beemelték a karaktert a sorozatba is és Ursula visszatérhetett, mint Phoebe ikertestvére.