mamiéstöti2   2018. 12. 15.

Hatalmas, utánozhatatlan, briliáns. Szerintem nincs olyan, aki ne ismerné ezt a remek vígjáték sorozatot.

indingo   2017. 04. 18.

Néztem a sorozatot, de sosem volt a kedvencem. Egy-két rész ki is maradhatott. Sok debil szereplő volt benne. Úgy az összes férfi , illetve az aláröhögéstől ki lehetett volna kergetni a szobából. Csoda, hogy ebből még nem akartak új részeket csinálni.

Deku   2017. 08. 21.

Ez az a fajta sorozat ami nagyszerűen tudja oldani az ember hangulatát. Ez pedig sokszor életmentő tud lenni. A Jóbarátok pont ilyen sorozat, tele humorral és barátsággal.

GedyPapa   2018. 09. 06.

Nagyon sokáig ódzkodtam attól, hogy megnézzem a sorozatot, mivel a világból ki lehet üldözni a főcímdalával. Azonban feleségem unszolására elkezdtem és ez nem várt eredményt hozott: nem is olyan rossz ez a sorozat, mint amire elsőre gondoltam. Azonban az 5. csillagot azért nem érdemli meg, mivel a női szereplőkkel egy-egy epizód során el lehetett volna engem kergetni akár a világ végére is annyira buták, életképtelenek voltak. Emellett pedig a valós érzelmek hiánya okozott némi hiányérzetet bennem.

hszpp   2017. 02. 05.

En is,ahogy sokan masok,évente egyszer megnézem az egész sorozatot:) imadom,s egyszerűen megunhatatlan. Nagyon jo pornókkal,s sok tanulnivalóval.

Tate Donovan
Julia Roberts
Soleil Moon Frye
Soleil Moon Frye
Matt LeBlanc

A film összbevétele 959 073 dollár volt (imdb.com).

New York-ban játszódik, azonban egy jelenetet sem vettek fel a nagyvárosban, mindet stúdióban készítették.

(thedarkman99)

Ross 3 éven át 29 éves volt.

(Bob)

Ross és Rachel kislányát, Emma-t egy ikerpár alakította, Cali és Noelle Sheldon.

(ArpiHajdu és Réci )