Advertisement

Julia Roberts
Soleil Moon Frye
Soleil Moon Frye

Zitavon   2020. 02. 14.

Imádtam!! Egy örökzöld uniszex sorozat lányoknak és fiúknak egyaránt! Hat jóbarát, 6 tökéletesen különböző karakter mindennapjait követi nyomon, 100 % humor. Mindig felvidított. Már többször láttam mind a 10 évadot. Ritkán jól sikerült a szereplők összeválogatása, szereposztás, forgatókönyv és a stáb együttes munkája. Elhagyhatónak találnám a poénoknál megjeleő műnevetést. :) De mindent összevéve szuper sorozatról van szó!!

Deku   2017. 08. 21.

Ez az a fajta sorozat ami nagyszerűen tudja oldani az ember hangulatát. Ez pedig sokszor életmentő tud lenni. A Jóbarátok pont ilyen sorozat, tele humorral és barátsággal.

mamiéstöti2   2018. 12. 15.

Hatalmas, utánozhatatlan, briliáns. Szerintem nincs olyan, aki ne ismerné ezt a remek vígjáték sorozatot.

indingo   2017. 04. 18.

Néztem a sorozatot, de sosem volt a kedvencem. Egy-két rész ki is maradhatott. Sok debil szereplő volt benne. Úgy az összes férfi , illetve az aláröhögéstől ki lehetett volna kergetni a szobából. Csoda, hogy ebből még nem akartak új részeket csinálni.

GedyPapa   2018. 09. 06.

Nagyon sokáig ódzkodtam attól, hogy megnézzem a sorozatot, mivel a világból ki lehet üldözni a főcímdalával. Azonban feleségem unszolására elkezdtem és ez nem várt eredményt hozott: nem is olyan rossz ez a sorozat, mint amire elsőre gondoltam. Azonban az 5. csillagot azért nem érdemli meg, mivel a női szereplőkkel egy-egy epizód során el lehetett volna engem kergetni akár a világ végére is annyira buták, életképtelenek voltak. Emellett pedig a valós érzelmek hiánya okozott némi hiányérzetet bennem.

A film összbevétele 89 007 dollár volt (imdb.com).

New York-ban játszódik, azonban egy jelenetet sem vettek fel a nagyvárosban, mindet stúdióban készítették.

(thedarkman99)

Ross 3 éven át 29 éves volt.

(Bob)

Ross és Rachel kislányát, Emma-t egy ikerpár alakította, Cali és Noelle Sheldon.