Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Julia Roberts
Soleil Moon Frye
Soleil Moon Frye
Matt LeBlanc

Caravaggio1978   2021. 05. 09.

Otthonülőknek

Aki otthon van munkakeresőben, vagy éppen semmi nem érdekli, csak bekapcsolja a tv-t, és nézi a soha véget nem érő, cselekménytelen, állandó műröhögéssel tarkított sorozatot, ami éppen az ő saját unalmas, eseménytelen életét sem tudja felülírni. Nekem nézhetetlen, vontatott, műanyag az egész.

Deku   2017. 08. 21.

Ez az a fajta sorozat ami nagyszerűen tudja oldani az ember hangulatát. Ez pedig sokszor életmentő tud lenni. A Jóbarátok pont ilyen sorozat, tele humorral és barátsággal.

mamiéstöti2   2018. 12. 15.

Hatalmas, utánozhatatlan, briliáns. Szerintem nincs olyan, aki ne ismerné ezt a remek vígjáték sorozatot.

indingo   2017. 04. 18.

Néztem a sorozatot, de sosem volt a kedvencem. Egy-két rész ki is maradhatott. Sok debil szereplő volt benne. Úgy az összes férfi , illetve az aláröhögéstől ki lehetett volna kergetni a szobából. Csoda, hogy ebből még nem akartak új részeket csinálni.

Yosihiro   2017. 12. 13.

Klasszikus vígjáték sorozat remek szereplőkkel. Mindig élmény nézni bármelyik részt évadot. Remek kapcsolódás.

GedyPapa   2018. 09. 06.

Nagyon sokáig ódzkodtam attól, hogy megnézzem a sorozatot, mivel a világból ki lehet üldözni a főcímdalával. Azonban feleségem unszolására elkezdtem és ez nem várt eredményt hozott: nem is olyan rossz ez a sorozat, mint amire elsőre gondoltam. Azonba... több»

hszpp   2017. 02. 05.

En is,ahogy sokan masok,évente egyszer megnézem az egész sorozatot:) imadom,s egyszerűen megunhatatlan. Nagyon jo pornókkal,s sok tanulnivalóval.

A film összbevétele 89 007 dollár volt (imdb.com).

New Yorkban játszódik, azonban egy jelenetet sem vettek fel a nagyvárosban, mindet stúdióban készítették.

(gyorfigyuri10)

Ross 3 éven át 29 éves volt.

(Bob)

Ross és Rachel kislányát, Emmát egy ikerpár alakította, Cali és Noelle Sheldon.

Jennifer Aniston egy interjúban elárulta, hogy mindannyian nagyon utálták a sorozat főcímdalát, és a szökőkutas jeleneteket sem kedvelték igazán.

Jennifer Aniston hezitált, hogy elvállalja-e az utolsó évadban való szereplését. A színésznő futotta be ekkorra a legsikerebb karriert a stábtagok közül, amit elsősorban a Jóravaló feleség (The good girl) és a Minden6ó (Bruce almighty) című filmekkel ért el, valamint a hírnevén híres férje, Brad Pitt is lendített. Végül azonban mégis elvállalta, hogy befejezi a sorozatot.