Két pasi - meg egy kicsi (2003-2015)

Two and a Half Men

Marin Hinkle
Marin Hinkle
Holland Taylor
Jon Cryer

roben2112   2022. 02. 10.

Charlie Sheen nélkül értékét veszti.

Ahogyan többen is kifejtették már, úgy én sem tudok mást mondani, minthogy ez a sorozat végig Sheenre épült, nélküle már egy tallért sem ért. A 8. évad végéig, úgy, ahogy van, teljesen rendben volt. Aztán jött Ashton Kutcher, és minden eddigi értékét a szériának pontról pontra a kukába hajította. Gyorsabban ment a lejtőn, mint egy lavina. A 9. évad után le is tettem a lantot, és elkönyveltem magamnak, hogy számomra csak 8 tartalmas, vicces és király évadot megélő sorozat volt. Kár érte, Charlie Sheen méltó kiírása és a sorozat akkori teljes lezárása kellett volna. Így az ötcsillagos értékelésem Sheenig tart.

Deku   2017. 08. 21.

Szerintem a legtöbben egyetértünk abban, hogy ez a sorozat remek volt mindaddig míg Charlie Sheen volt a főszereplője. Utána viszont rohamos romlásba kezdett. Kár érte.

mamiéstöti2   2016. 08. 05.

Charlie Sheen-es verzió régi nagy kedvencem, mindennap megnéztem még az előző napi ismétlést is, tele poénokkal.......

Laca//Ho/rr/oR//   2017. 03. 10.

Imádom ezt a sorozatot, a TV-ben kb 10 szer lement már minden rész, de nem lehet megunni, nagyszerű poénok vannak benne. Jó színészi alakítások mellett Charlie Sheen a kedvencem, nagyon jól utánozza "önmagát".

GedyPapa   2017. 03. 05.

Az előbbiekben már többen is leírták, de én is csak ráerősíteni tudok, hogy Sheen kiválásáig egy kiváló sorozat volt, majd utána átlagon alulivá vált olyan "poénokkal", amiket már én se tudtam befogadni...

Orosz István   2017. 07. 23.

Egyik kedvenc sorozatom nagyon jókat nevetek rajta. Van bőven poén benne, Charlie Sheen is hozza a formáját, de a kiskölyök számokra a favorit mindig megnevettet a hülyeségeivel.

babsy88   2015. 01. 23.

Charlie Sheen messze legjobb alakítása, kár hogy a végére már egybe olvadt élete a karakterével. Ashtonnal már nem az igazi a sorozat. Jake is nagy király volt. Humoros laza sorozat.

Melanie Lynskey-t (Rose) egy másik show-ba (Drive címmel) is felkérték szereplőnek. A sorozatban úgy oldották meg a távozását, hogy karaktere Londonba költözött. Miután a másik műsor megbukott, Melanie-t visszavásárolták a Két pasi meg egy kicsibe.

(ArpiHajdu és Réci )

Mielőtt Jennifer Taylor megkapta Chelsea szerepét már háromszor feltűnt a show-ban, különböző karaktereket megformálva (többek között a sorozat pilot-jában is feltűnt). Charlie a színésznő minden egyes karaktere iránt érdeklődést mutatott.

(ArpiHajdu és Réci )

Judith (Alan ex-felesége) volt az egyetlen főbb karakter a sorozatban, akinek soha nem nevezték meg a foglalkozását.

(ArpiHajdu és Réci )

Conchata Ferrell (Bertha) karakterét először csak mellékszereplőnek szánták, de a nézők annyira élvezték a színésznő humoros alakítását, hogy állandósították a szerepet.

(ArpiHajdu és Réci )

Charlie Sheen a sorozat sikerének köszönhetően bekerült a Guinness Rekordok könyvébe.

(zselyke)