Deku   2017. 08. 21.

Szerintem a legtöbben egyetértünk abban, hogy ez a sorozat remek volt mindaddig míg Charlie Sheen volt a főszereplője. Utána viszont rohamos romlásba kezdett. Kár érte.

mamiéstöti2   2016. 08. 05.

Charlie Sheen-es verzió régi nagy kedvencem, mindennap megnéztem még az előző napi ismétlést is, tele poénokkal.......

Laca//Ho/rr/oR//   2017. 03. 10.

Imádom ezt a sorozatot, a TV-ben kb 10 szer lement már minden rész, de nem lehet megunni, nagyszerű poénok vannak benne. Jó színészi alakítások mellett Charlie Sheen a kedvencem, nagyon jól utánozza "önmagát".

GedyPapa   2017. 03. 05.

Az előbbiekben már többen is leírták, de én is csak ráerősíteni tudok, hogy Sheen kiválásáig egy kiváló sorozat volt, majd utána átlagon alulivá vált olyan "poénokkal", amiket már én se tudtam befogadni...

Orosz István   2017. 07. 23.

Egyik kedvenc sorozatom nagyon jókat nevetek rajta. Van bőven poén benne, Charlie Sheen is hozza a formáját, de a kiskölyök számokra a favorit mindig megnevettet a hülyeségeivel.

Marin Hinkle
Marin Hinkle
Holland Taylor
Jon Cryer

Melanie Lynskey-t (Rose) egy másik show-ba (Drive címmel) is felkérték szereplőnek. A sorozatban úgy oldották meg a távozását, hogy karaktere Londonba költözött. Miután a másik műsor megbukott, Melanie-t visszavásárolták a Két pasi meg egy kicsibe.

(ArpiHajdu és Réci )

Mielőtt Jennifer Taylor megkapta Chelsea szerepét már háromszor feltűnt a show-ban, különböző karaktereket megformálva (többek között a sorozat pilot-jában is feltűnt). Charlie a színésznő minden egyes karaktere iránt érdeklődést mutatott.

(ArpiHajdu és Réci )

Judith (Alan ex-felesége) volt az egyetlen főbb karakter a sorozatban, akinek soha nem nevezték meg a foglalkozását.