Két pasi - meg egy kicsi

(Two and a Half Men)

mamiéstöti2  2016. 08. 05.

Charlie Sheen-es verzió régi nagy kedvencem, mindennap megnéztem még az előző napi ismétlést is, tele poénokkal.......

Laca92  2017. 03. 10.

Imádom ezt a sorozatot, a TV-ben kb 10 szer lement már minden rész, de nem lehet megunni, nagyszerű poénok vannak benne. Jó színészi alakítások mellett Charlie Sheen a kedvencem, nagyon jól utánozza "önmagát".

Orosz István  2017. 07. 23.

Egyik kedvenc sorozatom nagyon jókat nevetek rajta. Van bőven poén benne, Charlie Sheen is hozza a formáját, de a kiskölyök számokra a favorit mindig megnevettet a hülyeségeivel.

GedyPapa  2017. 03. 05.

Az előbbiekben már többen is leírták, de én is csak ráerősíteni tudok, hogy Sheen kiválásáig egy kiváló sorozat volt, majd utána átlagon alulivá vált olyan "poénokkal", amiket már én se tudtam befogadni...

Deku  2017. 08. 21.

Szerintem a legtöbben egyetértünk abban, hogy ez a sorozat remek volt mindaddig míg Charlie Sheen volt a főszereplője. Utána viszont rohamos romlásba kezdett. Kár érte.

Marin Hinkle
Marin Hinkle
Holland Taylor
Jon Cryer

Melanie Lynskey-t (Rose) egy másik show-ba (Drive címmel) is felkérték szereplőnek. A sorozatban úgy oldották meg a távozását, hogy karaktere Londonba költözött. Miután a másik műsor megbukott, Melanie-t visszavásárolták a Két pasi meg egy kicsibe.

Mielőtt Jennifer Taylor megkapta Chelsea szerepét már háromszor feltűnt a show-ban, különböző karaktereket megformálva (többek között a sorozat pilot-jában is feltűnt). Charlie a színésznő minden egyes karaktere iránt érdeklődést mutatott.

Judith (Alan ex-felesége) volt az egyetlen főbb karakter a sorozatban, akinek soha nem nevezték meg a foglalkozását.