MMcFly2015   2017. 03. 27.

Csodálkozom rajta, hogy ennek a sok évadot megélt vígjátéksorozatnak miért nincs akkora vízhangja mint egy Agymenőknek vagy Így jártam anyátokkalnak. A színvonal hasonló, ha nem még jobb is. Mégse futok bele minden második csatornán a tévében. Az al... több»

bviki   2016. 02. 03.

Sajnos csak néhány részt volt lehetőségem meg nézni de nagyon elnyerte a tetszésemet! Főleg Jeff és Adam. Mindekettő nagyon vicces, de a női szereplők se rosszak

Ranger27   2015. 05. 04.

Még egyetlen egy sorozat sem fogott meg ennyire, mint az Egy kapcsolat szabályai (talán még az agymenők). Annyira tetszik, hogy simán meg tudnék 2 évadot is nézni belőle egyszerre. Egyetlen egy részén sem fogott el az unalom! Ezt a sorozatot nagyon az ízlésemhez alkották.

Edii   2015. 09. 23.

Szerintem jópofa sorozat. A szereplők karakteresek, lehet jókat nevetni rajtuk.

David Spade

David Spade és Oliver Hudson a Nagyfiúk 2 (2013) című filmben szerepelt.

(Thibo84)

Oliver Hudson és Bianca Kajlich megjelent a Dawson és a haverokban (1998).

(Thibo84)

Timmy (Adhir Kalyan) megemlíti, hogy Dél-Afrikában született. Adhir Dél-Afrikában, Durbanben született.

(Thibo84)

David Spade és Patrick Warburton az Eszeveszett birodalomban (2000) adták a hangjukat Kuzconak és Kronknak.

(Thibo84)

A sorozatban levő Island Diner étterem neve igazából Ritz Diner.

(Ranger27)