A szerelem siklóernyőn érkezik (2019)

Sa-rang-eui bul-sa-chak

Ye-jin Son
Hyun Bin
Hyun Bin
Jung-hyun Kim

annie1416   2022. 04. 18.

Mostanában nagyon rákattantam a koreai sorozatokra, nem ez volt az első, amit megnéztem, de magasan ez a legjobb, amit láttam. Valami zseniális. Romantikus, akciódús. Nem lehet unatkozni rajta. 100%, hogy még megnézem párszor. Csak ajánlani tudom.

JRD   2022. 03. 30.

Elsírtam magam...

... az első koreai sorozatélményem volt, és bevallom, elsírtam magam rajta. Észak- és Dél-Korea története sokunk számára ismerős, de ezzel a sorozattal egy érdekes alternatívát láthattunk arról, hogy a déliek szemével milyen is lehet Észek-Korea. Egy szerelmi történet a határvonal két oldaláról. Van benne humor, vannak benne beszólások, katonai és üzleti intrika, veszély, üldözés és lassan kibontakozó szerelem, melyet a távolság sem tud megszüntetni. Nem lesz happy end a vége, a szokványos értelemben. Ezt megértjük, de mégis hiányzik a boldog befejezés a szívünknek. Mindenképpen jó szívvel ajánlom. Szóval, ha van helye a szívedben a romantikának , ponyvának, akkor filmre fel, és jó szórakozást!

Andrea383932   2020. 11. 29.

Ezt látni kell!

Nekem az egyik kedvencem. Minden van benne, ami egy drámában kell legyen. Imádom. Számomra többször nézős.