Játssz egy iPad-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Így jártam anyátokkal (2005)

How I Met Your Mother

ArpiHajdu és Réci   2016. 10. 21.

Egy nagyon jó kis sorozat, amely (igen, tényleg igaz), hogy egy egész picit meglovagolja a Jóbarátok sikerét, hiszen sok hasonlóság fedezhető fel a két sorozat között. Mindkettő fiatalokról szól, akik egymáshoz közel laknak, akik minden idejüket együtt töltik, kedvenc törzshelyükön még saját ülőhelyük is van (ami természetesen mindig szabadon várja őket) és persze a kihagyhatatlan szál: egymásba szeretnek. Ám szerintem ez egyáltalán nem gond, egy jól bevált receptet nem kell azonnal kidobni, méghozzá pont azért, mert egyszer már bejött. Az Így jártam anyátokkal-ban a karakterek egyediek, az epizódok történései jól kivannak találva, a visszautalások koherensek és követhetőek, a színész casting jól sikerült. Ted Mosby az igazi szerethető hős, akinek már az első résztől kezdve drukkolunk, hogy megtalálja a nagy Ő-t, Lily és Marshall jó párost alkotnak együtt, Robin az igazi karrierista, férfias, vagány csaj és hát Barney, az Barney. Egyetlen probléma, amely sajnos a sorozat egész hangulatát aláássa, az az utolsó évad és a befejezés. Gyakorlatilag a befejezés fényében az összes addigi, egyébként jól sikerült évad értelmetlenné vált. Végre megtudjuk, hogyan járt Ted gyermekei anyjával, meg is szeretjük a karaktert, aztán volt-nincs. Nagyon nagy kár volt így elrontani egy szerethető sorozatot, nem volt méltó az előző évadok sikeréhez ez a szegényes megoldás (csupán ezért ér nálam csak 4 pontot és nem 5-öt).

mamiéstöti2   2016. 08. 05.

Jóbarátok koppincs, egyetlen értékelhető karakter Ted. Vannak benne jó poénok, de nagyon sajátos az elmesélés módja.

Deku   2017. 08. 21.

Nekem ez olyan mint mindenki másnak a Jóbarátok. Szerintem nagyon szeretnivaló sorozat. Sok tanulsággal és humorral. Nagyszerű az utolsó percig és soha nem volt kétségem.

GedyPapa   2017. 03. 20.

Kiváló sorozat, amit még az utolsó évadok se tudtak lerontani az 5csillagról. Pedig nagyon rajta voltak a készítők. Az első 4-5 évad nagyon sokszor nézős, utána már kezd laposodni, hogy elérjen ahhoz a végkifejlethez, amit egy rajongó se akart volna megélni.

bgnz367   2017. 04. 19.

Nekem nagy kedvencem ez a sorozat. Többször újranéztem már és biztos, hogy nem utoljára tettem. Mindig van benne olyan poén ami feldobja a nézőt és ha figyelünk legtöbbször valami tanulságot is levonhatunk.

Carrie Underwood
Michael Owen
Patrick Swayze
Spencer Pratt
James Van Der Beek
James Van Der Beek
Sarah Chalke
Seth Green

A sorozat legnagyobb csajozógépét Barney Stinson-t alakító Neil Patrick Harris valójában homoszexuális.

(AngelCass )

Barney Stinson egy drogdílerről lett elnevezve. Az L.A. Confidential című könyvben jelent meg a név.

(AngelCass )

Cobie Smulders-nél a harmadik évad alatt petefészek rákot állapítottak meg. Azonban titokban tartotta és számos műtét után elmondható, hogy megszabadult a betegségtől.

(ellcrys89 )