Így jártam anyátokkal

How I Met Your Mother

Barney Stinsonnak van egy fekete homoszexuális testvére.Szerző: Norbi

A sorozat legnagyobb csajozógépét Barney Stinson-t alakító Neil Patrick Harris valójában homoszexuális.Szerző: AngelCass

Barney Stinson egy drogdílerről lett elnevezve. Az L.A. Confidential című könyvben jelent meg a név. Szerző: AngelCass

Cobie Smulders-nél a harmadik évad alatt petefészek rákot állapítottak meg. Azonban titokban tartotta és számos műtét után elmondható, hogy megszabadult a betegségtől.Szerző: ellcrys89

Alyson Hannigant (Lily) nagyon zavarta hogy Jason Segel (Marshall) cigizett mivel amikor meg kellett csókolja olyan volt, mintha egy hamutállal csókolózna. Segel egy évre letette a cigarettát, azonban nem bírta tovább, és visszaszokott.Szerző: ellcrys89

Az „Ismered Ted-et” szöveg valóságon alapul, mivel Justin Stangel és Carter Bays, amikor szórakozni mentek, mindig úgy szólították le a nőket hogy: „Ismered Cartert?”.Szerző: ellcrys89

Eleinte Scott Foley-t ajánlották Ted szerepére és Jennifer Love Hewitt-ot pedig Robin szerepére.Szerző: ellcrys89

Ted, Marshall és Lily valós embereken alapulnak hiszen a készítők önmagukról és ismerőseikről mintázták őket. Szerző: ellcrys89

„Az ananász incidens” a legnézettebb rész.Szerző: ellcrys89

Az egész sorozatban összesen 12 alkalommal láthattuk Barney-t öltöny nélkül.Szerző: ellcrys89

Amikor Ted és Robin szakítottak, akkor megesett egy valós lánykérés. A férfi a másik asztalnál azt tervezte, hogy elveszi feleségül a producert, és azóta is egy párt alkotnak.Szerző: ellcrys89

A sorozatot azzal akarták először zárni, hogy Victoria lesz az anya.Szerző: ellcrys89

A „Nem apáknapját” hivatalosan november 10-én ünneplik, aznap, amikor a részt kiadták.Szerző: ellcrys89

Robin teljes neve Robin Charles Scherbatsky Jr.Szerző: ellcrys89