Így jártam anyátokkal

How I Met Your Mother

Ted a sorozatban a Wesleyan Egyetemen tanult építészetet, viszont a valóságban az intézményben nincs is építészképzés.Szerző: Waffell

A Scooter-t alakító David Burtka a valóságban Neil Patrick Harris párja, míg a Sandy Rivers-t megformáló Alexis Denisof a való életben Alyson Hannigan férje.Szerző: Waffell

Pamela Fryman összesen 192 részt rendezett a sorozatból. Szerző: Nathan03

A szériát 72 televíziós díjra jelölték, Emmyre 28 alkalommal. Az Így jártam anyátokkal végül 18 díjjal gazdagodott. Szerző: Nathan03

A széria egyes részei hozzávetőlegesen 50 jelenetből állnak.Szerző: Nathan03

Ted jövőbeli gyerekeinek összes jelenetét az első évad során vették fel.Szerző: hp

A széria befejezését követően Josh Radnor megtarthatta a kék kürtöt, Neil Patrick Harris pedig megkapta a Cseltárat. Szerző: hp

A heteid évad során MacLaren's Pubban feltűnik a népszerű televíziós showman, Conan O'Brien.Szerző: hp

Barney Stinson a James Ellroy LA Confidental című regényének egyik szereplőjéről, kapta a nevét, aki heroindíler volt.Szerző: hp

Az író, producer Carter Bays és Craig Thomas tagjai a The Solid nevű zenekarnak, amely a széria "Hey Beautiful" című főcímdalát is szerezte.Szerző: hp

A záróepizód volt a sorozat legnézettebb és legjobb értékeléseket kapott része.Szerző: hp