Így jártam anyátokkal

How I Met Your Mother

Neil Patrick Harris rendezte azt a részt, amikor Marshalra rámozdult munkatársa, Jenkins.Szerző: ellcrys89

Cobie Smulders (Robin) férje is szerepel a sorozatban mint, Barney és Marshall munkatársa, Gary Blauman néven.Szerző: ellcrys89

Sandy Rivers műsora, amiben hangosan felolvassa a híreket, Pat Kiernan „In the News” műsorán alapul.Szerző: ellcrys89

Samm Levine is jelentkezett Barney szerepére, de azt mondta, hogy erre sokkal megfelelőbb lenne Neil Patrick Harris. Az első évadban cameo-zott egyet, amikor a nightclub előtti sorban várnak.Szerző: ellcrys89

Az átlagos sitcomokhoz képest ezt nem élő nézőközönség előtt vették fel.Szerző: ellcrys89

McGee a neve annak a bárnak, amin a MacLaren bár alapul. A McGee-ben olyan speciális italokat is felszolgálnak, mint a „The Naked Man” (Pucér Pasi), „The Pineapple Incident” (Ananász Incidens) és a „Robin Sparkles”.Szerző: ellcrys89

A Ted feleségét alakító Cristin Milioti-nak fogalma sem volt arról, hogy a meghallgatás, amin részt vett, az Így jártam anyátokkal egyik szerepére lett kiírva.Szerző: ellcrys89

Josh Radnor allergiás a kutyákra. Talán emiatt is kellett menniük Robin kutyáinak.Szerző: ellcrys89

Alyson Hannigan (Lily) a valós életben a Robin munkatársát alakító Sandy Rivers felesége.Szerző: ellcrys89

Cobie Smulders és Sandy Rivers is terhes volt a sorozat alatt. Bő pólóval és táskával takarták el. Az egyik részben Barney elsüt egy durva poént, amivel eléri, hogy Lily pár részig kikerüljön a sorozatból.Szerző: ellcrys89

A MacLarens Pub-ot Carl MacLaren-ről Carter Bay asszisztenséről nevezték el. Nem meglepő hogy miért Carl-nak hívják a bárpultost.Szerző: ellcrys89

Josh Radnor (Ted) és a sorozat készítője, Carter Bays is a Shaker Heights-be járt Cleveland-be, ahol Ted Mosby felnőtt.Szerző: ellcrys89

Neil Patrick Harris a való életben is tehetséges bűvész. Ő az elnöke a The Magic Castle Club-nak Los Angeles-ben.Szerző: ellcrys89

Cobie Smulders és az általa játszott karakter, Robin Scherbatsky is Vancouverből, Kanadából való.Szerző: Waffell