mamiéstöti2   2018. 01. 21.

Elég vicces sorozat, szimpatikusak a szereplők és vannak benne egyedi ötletek, ami feldobja az egészet.

MMcFly2015   2017. 08. 06.
Kecsegtető, de hamar ötlettelenné vált

Többször említettem már, hogy fontos számomra a 20 perces vígjáték sorozatok, mert, ha fáradt vagyok egész estés filmet nézni, remekül kikapcsol ez is. A sok kivégzett sorozat után eljutottam ehhez a sorozathoz is, ami kecsegtető volt, ugyan azon a sémán vezeti fel a történetet, mint az Egy kapcsolat szabályai, mi szerint friss és régi házasok életét és barátságát követhetjük végig. Az első két évad remekül működött, klisés de szórakoztató poénjaival. A szereplőket könnyen megszerethetjük, nagyon klappolt az Amerikai Pitéből ismert Finch szerepe. Aztán jött valami, ami tönkre vágta sajnos a szériát. Először is az előbb említett friss házaspár egyre kevesebbet szerepel benne, és idővel a ha... több»