mamiéstöti2   2018. 12. 15.

Egyáltalán nem győzött meg sem a története, sem pedig a szereplők játéka. Sokkal többet vártam tőle.

Bizsu82   2019. 07. 08.

Laza, egyszerű romantikus vígjáték, egyszerű de élvezhető humorral. Könnyed és kellemes, ki lehet kapcsolódni rajta. Egyszeri nézésre szórakoztató, lazulós.

migoras   2015. 12. 05.

Hát nekem nagyon bejön ez a feelgood, amit a sorozat sugároz. Teljesen lazán veszi magát, van benne egy kis irónia és bírom a szereplőket is. Mondjuk nem tartozik a heti várósok közé, de az évadokat mindig tisztességesen bedarálom, és így pont kiadja az élményt, amit várok tőle. Szóval ez nálam egy laza négyes.

tomvétsz   2015. 07. 18.

Őszintén szólva nem győzött meg a sorozat. Pedig az elején kimondottan bejött ez a világ, de úgy érzem mostanra elkezdett megfáradni a dolog. És ha összességében nézem az évadokat, akkor nálam átlagban már leesett a közepes szintre. Rádaásul az ötödik évad fináléja sem jött be igazán, az cliffhangerre a végén pedig szerintem kb mindenki számított, ami így nem igazán tudott nagyot szólni.

justynaw   2015. 01. 26.

Hova tovább, egyre kezd szétesni a sorozat, azt sem bánnám, ha az ötödik évaddal véget érne a sztori, hacsak nem kapják magukat nagyon össze a készítők, nem sok jóra számítok. Pedig a karakterek nagyon jól működtek, szerethető volt az egész, de valahogy elveszett a lendület. A jobb idők emlékére jár a négyes, de csak fél szemmel.

Busy Philipps

A harmadik évad negyedik részét (Full Moon Fever) a főszerepet játszó Courteney Cox rendezte.

A sorozatban Courteney Cox a Jóbarátokból ismert korábbi kollégái, Lisa Kudrow és Jennifer Aniston is feltűntek.

A sorozat epizódjai Tom Petty dalainak címét viselik.