szabomarc   2019. 01. 07.

Aranyos sorozat, családi vonatkozású tanulságokkal fűszerezve, kisebb-nagyobb poénokkal. Jól meg lett csinálva összességében, szerintem jól oldja a hangulatot, ajánlom.

Deku   2017. 08. 21.

Képtelenség ráunni erre a sorozatra. Fenomenális poénjai vannak Jim-nek. A sorozat nagy ereje, hogy nagyon családias a hangulata. Bármikor újranézős fajta.

mamiéstöti2   2018. 01. 21.

Remek sorozat egy kesze-kusza családról melyben nagyon szerethetőek a karakterek és rengeteg a humor.

babsy88   2016. 08. 06.

Igazi családi vígjáték, nekem bejött. Andy nagyon nagy figura benne. Gyerekek aranyosak.

Norbi   2018. 07. 09.

Családbarát sorozat. Kicsit apaközpontú, de nem véletlenül. Jim hihetetlen apa, habár nem épen példás mint szülő, vagy mint felnőtt.Viszont annál szórakoztatóbb az egész nekünk tévénézőknek.

Szivárvány1   2016. 11. 20.

Stílusban a Férjek gyöngyével és az Egy rém rendes családdal tudnám egy kalap alá venni. Aranyos és humoros történet és családi sziesztázásra tökéletes hétvégén, de nem hagy egy maradandó nyomot sajnos. Pedig nagyon jó színészeket válogattak össze. Többet vártam volna tőle.

Yosihiro   2017. 12. 13.

Nagyon jó sorozat imádom megunhatatlan poénok viccek jelenetek vannak benne. Mindig ki tud kapcsolni ez valóban jól sikerült sorozat ezt látni kell.

Szinte az egész sorozat folyamán nem mondták ki a főbb karakterek családnevét. Egyetlen kivételnek az számított, amikor Dana (Kimberly Williams-Paisley) és Dr. Ryan Gibson (Mitch Rouse) összeházasodott, s így lett Dana-ból Dana Gibson.

Jim második neve Orenthal.

Cheryl második neve Mabel.

Dan Aykroyd számos epizódban megjelenik vendégsztárként. Aykroyd gyakran látható volt a Saturday Night Live-ban és szerepelt a Blues Brothers című filmben, ahol a másik fele John Belushi volt, James bátyja.

Mielőtt a sorozatot először műsorra tűzték még "Az apa" volt a címe.