Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

szabomarc   2019. 01. 07.

Aranyos sorozat, családi vonatkozású tanulságokkal fűszerezve, kisebb-nagyobb poénokkal. Jól meg lett csinálva összességében, szerintem jól oldja a hangulatot, ajánlom.

Deku   2017. 08. 21.

Képtelenség ráunni erre a sorozatra. Fenomenális poénjai vannak Jim-nek. A sorozat nagy ereje, hogy nagyon családias a hangulata. Bármikor újranézős fajta.

mamiéstöti2   2018. 01. 21.

Remek sorozat egy kesze-kusza családról melyben nagyon szerethetőek a karakterek és rengeteg a humor.

babsy88   2016. 08. 06.

Igazi családi vígjáték, nekem bejött. Andy nagyon nagy figura benne. Gyerekek aranyosak.

Norbi   2018. 07. 09.

Családbarát sorozat. Kicsit apaközpontú, de nem véletlenül. Jim hihetetlen apa, habár nem épen példás mint szülő, vagy mint felnőtt.Viszont annál szórakoztatóbb az egész nekünk tévénézőknek.

Szinte az egész sorozat folyamán nem mondták ki a főbb karakterek családnevét. Egyetlen kivételnek az számított, amikor Dana (Kimberly Williams-Paisley) és Dr. Ryan Gibson (Mitch Rouse) összeházasodott, s így lett Dana-ból Dana Gibson.

(ArpiHajdu és Réci )

Jim második neve Orenthal.

Cheryl második neve Mabel.