Jim szerint a világ

According to Jim

2024.03.16 FREEWAY

Ez egy vidám sorozat, amelyben Jim, a vicces kertvárosi családapa és felesége, Cheryl, 2 gyermekkel próbál boldogulni. Jim szeretete a blues zenéért és a chicagói sportcsapatokért különleges bájt ad a sorozatnak. Jim gyakran találja magát vicces hely... Több

2017.08.21 Deku

Képtelenség ráunni erre a sorozatra. Fenomenális poénjai vannak Jim-nek. A sorozat nagy ereje, hogy nagyon családias a hangulata. Bármikor újranézős fajta.

2018.01.21 mamiéstöti2

Remek sorozat egy kesze-kusza családról melyben nagyon szerethetőek a karakterek és rengeteg a humor.

2017.12.13 Yosihiro

Nagyon jó sorozat imádom megunhatatlan poénok viccek jelenetek vannak benne. Mindig ki tud kapcsolni ez valóban jól sikerült sorozat ezt látni kell.

2016.08.06 babsy88

Igazi családi vígjáték, nekem bejött. Andy nagyon nagy figura benne. Gyerekek aranyosak.

2018.07.09 Norbi

Családbarát sorozat. Kicsit apaközpontú, de nem véletlenül. Jim hihetetlen apa, habár nem épen példás mint szülő, vagy mint felnőtt.Viszont annál szórakoztatóbb az egész nekünk tévénézőknek.

2016.11.20 Szivárvány1

Stílusban a Férjek gyöngyével és az Egy rém rendes családdal tudnám egy kalap alá venni. Aranyos és humoros történet és családi sziesztázásra tökéletes hétvégén, de nem hagy egy maradandó nyomot sajnos. Pedig nagyon jó színészeket válogattak össze. Többet vártam volna tőle.

2017.01.13 Gigi

Kedves, szórakoztató történet. Szeretem a karaktereket, bár néha egy kicsit erőltetett. Mindent egybevetve időnként jólesik megnézni 1-1 részt, de függő azért nem leszek.

2017.04.19 bgnz367

Vígjáték sorozatok közül ez az egyik olyan amit képtelenség megunni. Bármikor adták a részeit a tévében, mindig jót tudtam és tudok is nevetni a részein. Felejthetetlen.

2024.01.18 Gamehun638

Kellemes kis sorozat. Én folyamatában nem tudtam nézni, de 1-1 rész erejéig mindig elfoglalt.

2017.09.19 SzFa

Szerettem ezt a sorozatot igazi családi vígjáték. Aranyos poénok, szívmelengető jelenetek, semi durva, trágár kifejezés vagy cselekmény. Cheryl és Jim szerelme és élete szeretni való.

2015.06.18 szd91

Sajnos a tv-ben nem adnak le minden részt, csak bizonyos évadok pár részét ismételgetik. Így is megnézem ha épp elcsípem, de sokat veszít az értékéből így sajnos. Megnéztem az összes évad összes részét és számomra megunhatatlan. Vicces, nem fárasztó, bár akinek ez a műfaj nem fekszik annak nem fog tetszeni.

2015.06.17 Miss Rika

Unhatatlan akármennyiszer is nézem nem lehet azt mondani rá, hogy köszönöm elég volt. Sokadjára is jók a poénok. Jim nagyon jópofa figura és szeretem ezt a vígjáték sorozatot.

2019.01.07 szabomarc

Aranyos sorozat, családi vonatkozású tanulságokkal fűszerezve, kisebb-nagyobb poénokkal. Jól meg lett csinálva összességében, szerintem jól oldja a hangulatot, ajánlom.