Advertisement

Vélemények: Jim szerint a világ (2001)

Péter Fazekas   2021. 11. 16.

Még mindig imádom.

Deku   2017. 08. 21.

Képtelenség ráunni erre a sorozatra. Fenomenális poénjai vannak Jim-nek. A sorozat nagy ereje, hogy nagyon családias a hangulata. Bármikor újranézős fajta.

mamiéstöti2   2018. 01. 21.

Remek sorozat egy kesze-kusza családról melyben nagyon szerethetőek a karakterek és rengeteg a humor.

Yosihiro   2017. 12. 13.

Nagyon jó sorozat imádom megunhatatlan poénok viccek jelenetek vannak benne. Mindig ki tud kapcsolni ez valóban jól sikerült sorozat ezt látni kell.

babsy88   2016. 08. 06.

Igazi családi vígjáték, nekem bejött. Andy nagyon nagy figura benne. Gyerekek aranyosak.

Norbi   2018. 07. 09.

Családbarát sorozat. Kicsit apaközpontú, de nem véletlenül. Jim hihetetlen apa, habár nem épen példás mint szülő, vagy mint felnőtt.Viszont annál szórakoztatóbb az egész nekünk tévénézőknek.

Szivárvány1   2016. 11. 20.

Stílusban a Férjek gyöngyével és az Egy rém rendes családdal tudnám egy kalap alá venni. Aranyos és humoros történet és családi sziesztázásra tökéletes hétvégén, de nem hagy egy maradandó nyomot sajnos. Pedig nagyon jó színészeket válogattak össze. Többet vártam volna tőle.

Gigi   2017. 01. 13.

Kedves, szórakoztató történet. Szeretem a karaktereket, bár néha egy kicsit erőltetett. Mindent egybevetve időnként jólesik megnézni 1-1 részt, de függő azért nem leszek.

bgnz367   2017. 04. 19.

Vígjáték sorozatok közül ez az egyik olyan amit képtelenség megunni. Bármikor adták a részeit a tévében, mindig jót tudtam és tudok is nevetni a részein. Felejthetetlen.

szd91   2015. 06. 18.

Sajnos a tv-ben nem adnak le minden részt, csak bizonyos évadok pár részét ismételgetik. Így is megnézem ha épp elcsípem, de sokat veszít az értékéből így sajnos. Megnéztem az összes évad összes részét és számomra megunhatatlan. Vicces, nem fárasztó, bár akinek ez a műfaj nem fekszik annak nem fog tetszeni.

SzFa   2017. 09. 19.

Szerettem ezt a sorozatot igazi családi vígjáték. Aranyos poénok, szívmelengető jelenetek, semi durva, trágár kifejezés vagy cselekmény. Cheryl és Jim szerelme és élete szeretni való.

szabomarc   2019. 01. 07.

Aranyos sorozat, családi vonatkozású tanulságokkal fűszerezve, kisebb-nagyobb poénokkal. Jól meg lett csinálva összességében, szerintem jól oldja a hangulatot, ajánlom.

Miss Rika   2015. 06. 17.

Unhatatlan akármennyiszer is nézem nem lehet azt mondani rá, hogy köszönöm elég volt. Sokadjára is jók a poénok. Jim nagyon jópofa figura és szeretem ezt a vígjáték sorozatot.

katalin19   2015. 10. 31.

Irigylésre méltó sorozat. A kis családi hangulat meg események,amik benne vannak oltári jók. Poénosak. Nem unalmas. Izgalmas. Az egész család szereti. Az összes szereplő kedvelhető.

bviki   2016. 02. 03.

Egyszerűen megunhatatlan. Kár hogy már nem adják. Nem tudom hogy a tv-ben végig adták-e. Egyik legjobb sorozat. Vicces módon csempészik bele a komoly dolgokat.

Vivi02   2015. 11. 01.

Poénos családi sorozat, a hétköznapi, életet mutatja be. Jim körül forog minden, vagyis csak szeretné, értékelendő, hogy tud foglalkozni a családjával. Cherylnek mindig valami szép dologgal készül.

nagysar   2017. 12. 13.

Ez az a sorozat, amit már unalmasra játszottak 1-2 csatornán, de még mindig jobb, mint a semmi, ha csak egy átlagosan erőltetett családi vígjátékra vágyik az ember, miközben takarít, vagy alszik.

Katalin21   2015. 11. 04.

A legjobb amerikai humoros családi sorozat a világon. Mindenki szereti nézni a családban ezt a sorozatot. A mindennapi humorai, drámái, értékes dolgokat lehet tanulni.

amazing12   2015. 01. 29.

Agyzsibbasztó cselekmények vannak benne, ami miatt nekem nagyon tetszik :)

Katie75   2015. 02. 10.

Megunhatatlan,csúcs poénok,beszólások,humor bon-bon.

leszti6   2015. 02. 27.

Imádom ezt a sorozatot, mert óriási poénok vannak benne, amit sose lehet megunni, örök klasszikus!

baalint   2017. 11. 21.

Nem szeretem de azért sokszor megnézem ha megy a tv-ben. Valahogy olyan lerágott poénok vannak benne. Az egyetlen vicces karakter Andy, szerintem miatta lett vígjáték kategória :D