Így jártam anyátokkal

How I Met Your Mother

2024.02.24 Bogi

Könnyed, lightos, nem agyalós, inkább bambulós.

2016.10.21 ArpiHajdu és Réci

Egy nagyon jó kis sorozat, amely (igen, tényleg igaz), hogy egy egész picit meglovagolja a Jóbarátok sikerét, hiszen sok hasonlóság fedezhető fel a két sorozat között. Mindkettő fiatalokról szól, akik egymáshoz közel laknak, akik minden idejüket együ... Több

2016.08.05 mamiéstöti2

Jóbarátok koppincs, egyetlen értékelhető karakter Ted. Vannak benne jó poénok, de nagyon sajátos az elmesélés módja.

2017.12.13 Yosihiro

A sorozat szerethető ugyan de a történetek benne néha laposak. A karakterek elég jók lettek de azért néha többet vártam. Összességében jó, nézhető sorozat.

2017.08.21 Deku

Nekem ez olyan mint mindenki másnak a Jóbarátok. Szerintem nagyon szeretnivaló sorozat. Sok tanulsággal és humorral. Nagyszerű az utolsó percig és soha nem volt kétségem.

2019.02.19 harnas1207

A sorozat igazi ereje az, ha megszereted a karaktereket és utána tudsz nevetni a gyengécske poénokon. Nekem ennél a sorozatnál ez nem sikerült, és így nem is igazán tudtam élvezni. A Jóbarátokba ez a recept működött itt nem.

2017.03.20 GedyPapa

Kiváló sorozat, amit még az utolsó évadok se tudtak lerontani az 5csillagról. Pedig nagyon rajta voltak a készítők. Az első 4-5 évad nagyon sokszor nézős, utána már kezd laposodni, hogy elérjen ahhoz a végkifejlethez, amit egy rajongó se akart volna megélni.

2019.08.25 Ms. Akárki

Imádtam. Egyik kedvenc sorozatom. Kár hogy a végét, olyan furán zárták le, hogy az anyjuk meghalt és a gyerekek azt hitték az egész sztori lényege, hogy szereti robint és tőlük kér engedélyt, hogy újra randizhasson. Nagyon furán jött ki az egész így. Ez majdnem elrontotta számomra az egész élményét a sorinak.

2018.07.09 Norbi

Én imádtam/imádom ezt a sorozatot, mint már sokan említették mutat hasonlóságokat a Jóbarátok címünk nagy klasszikussal, de ez nem von le számomra az értékéből. Humoros, romantikus, szórakoztató sorozat. Mindvégig figyelemmel lehet kísérni az összes ... Több

2016.01.16 beero88

A lehető legjobb sorozat. Amúgy arra a kérdésre hogy miért szeretik annyian a sorozatot annyi lenne a válasz, hogy azért mert mindenkinek más az ízlés küszöbe. Hála a jó istennek, hoyg nem egyforma mert akkor kimaradtam volna egy ilyen istenien szórakoztató sorozatból.

2016.11.20 Szivárvány1

Zseniális sorozat volt ez a maga idejében, bár a sorozat lezárásával még mindig érzek rossz szájízeket, ha szabad így kifejeznem magam. Többet érdemelt volna a sorozat ennyi klasszul felvezetett évad után. De akkor is ez a legjobb sorozat az utóbbi években. Számomra egyértelműen kedvenc Robin és Barney

2020.02.28 Teemeah

Jó, de...

Alapvetően egy jól induló sorozat, jók a karakterek, a szitkom jelleg, a poénok, csak megint az van, mint a legtöbb amerikai sorozatnál: túl hosszúra nyújtják, amikor már semmi értelmeset nem tudnak elmesélni, akkor jönnek az idióta fordulatok, az ismétlések, az unalmas visszaemlékezések, és a végét teljesen elbarmolták. Az utolsó évad kiábrándítóan rossz volt.

2017.04.19 bgnz367

Nekem nagy kedvencem ez a sorozat. Többször újranéztem már és biztos, hogy nem utoljára tettem. Mindig van benne olyan poén ami feldobja a nézőt és ha figyelünk legtöbbször valami tanulságot is levonhatunk.

2016.10.27 MKristijan

Az első sorozatok között van amit végignéztem. Ahogy vége lett úgy gondoltam nem nézném végig még egyszer. De ma már szívesen újra nekiülnék. Jópofa sorozat ez a maga hülyeségeivel.