Így jártam anyátokkal

How I Met Your Mother

2015.04.01 Dorka1994

Imádom az ének hangjukat! A mostan New York- i részeket már jobban szeretem mint a gimiseket.

2017.11.08 123456

Ez a sorozat vígjáték eddig a kedvencem. Semmi nem tudja vidámabbá tenni a hangulatom, csak ez a sorozat. Minden benne van ami kell. Nagyon élvezem! Csak ajánlani tudom mindenkinek! :D

2015.02.17 Bence04

Barneynak van egy stílusa a sorozatban, ez tény, de szerintem a való élettől vonatkoztassunk el... Engem is meglepett, hogy homoszexuális, de ettől függetlenül a sorozatban szerintem jól alakítja a szerepét, és emiatt nem kell megkövezni őt... Szerintem egyáltalán nem idegesítő, sőt a sorozatban a legtöbb poén miatta van.

2016.05.04 nero

Sok mindent adott ez a sorozat a televíziózásnak, rengeteg idézhető egysorost (Ismered Tedet?), ikonikus karaktereket (Barney), emlékezetes jeleneteket stb. és azért ilyet nem sok széria mondhat el magáról. Idővel sajnos ezekre a nagy pillanatokra eg... Több

2019.02.24 CsNika

Nagyon élveztem minden percét, hiába Jóbarátok másolat. Az utolsó rész viszont kasztrálja az egész sorozatot, azért nem jár az 5 csillag. A koncepciója is kicsit logikátlan, de ahhoz elég szórakoztató, hogy ezt meg lehessen bocsátani neki. A színészek pedig kihozzák a maximumot a helyzetekből.

2015.03.10 Zacsi

Remek vígjáték sorozat, nagyon jól eltalált karakterekkel,vicces szituációkkal, bár a sorozat a végére kissé ellaposodott szerintem.

2016.02.09 MrMiL

A Jóbarátok (Friends) után az egyik legjobb sorozat. Humoros, közkedvelt, tele csavarokkal. Érdemes végig követni az 5 jó barát életét.

2016.02.15 Farky

Kultikus sorozat, ami nem véletlenül lett ennyire népszerű. Ha egyszer elkezdte nézni az ember, akkor nem tudta nem követni a cselekményeket. A történet vége felé volt egy-két laposabb poén, unalmasabb rész, de így is érdemes volt végignézni, még ha a vége érdekesre is sikeredett.

2015.08.31 nickiasaur

Sajnálom, hogy nem lesz több rész pedig a legkedvencebb sorozatom. Tetszik ahogy a különböző személyiségeket ábrázolták. Nem lehet megunni ezt a sorozatot. A vége különösen tetszik nem gondoltam, hogy ez lesz a vége.

2015.08.24 luba323

A Jóbarátok után kimondottan jól esett az Így jártam anyátokkal, de sajnos röpke két-három évaddal tovább tartott, mint kellett volna neki, így bár nem hagytam abba, de nem élveztem túlságosan. A záróepizód nekem bejött, igaz, hogy nagyon nem illeszk... Több

2018.01.12 julu-mi

Nagyon szeretem, mert nem csak egy szimpla vígjátéksorozat, hanem tényleg van igazi története. Nagyon tetszik, ahogy a részekben bemutatja New Yorkot és megismerhetjük a városi életet. Amikor ott jártam sokszor a való életben találkoztam a sorozatban látott dolgokkal. A szereplők nagyon jók, mindenki szerethető.

2017.08.19 VikiMucsi

A legjobb sorozat a vilagon ♥️♥️♥️

2017.09.16 Zso

Barnie nélkül csak egy gyenge Jóbarátok hasonmás lenne, de Barnieval a legkirályabb singli sorozat!

2016.06.26 piko888

Az egyik legjobb vígjáték soroztat. Mindenképp az elejétől nézzétek, mert nagyon sok visszautalás van. A karakterek nagyon jók és szerethetők.