Így jártam anyátokkal

How I Met Your Mother

2015.06.02 sonyxxx

Jó és vicces sorozatnak tartom, amiben minden színész telitalálat. A sorozat egyértelműen Neil Patrick Harris viszi el a hátán, akinek a szerepe telitalálat volt neki. Kiváló kikapcsolódást nyújtott, talán a végét kicsit összecsapták, de igazából az öszeképen ez sem változtatott.

2016.07.21 K.bogi

Nagyon eredeti sorozat csodálatos színészekkel, akik remekül játszanak. A történetek évadról évadra egyre jobbak és viccesek. Ezért is sajnálom nagyon hogy tavaly végetért a sorzat és lezárták a történetfonalat. Sajnos kétlem hogy ezek után felújítják a sorzatot, bár láttunk ennél már furcsább folytatást is.

2015.06.20 neeta92

Nagyon szórakoztató sorozat. Tele van imádnivaló szereplővel és a történet se átlagos. Voltak pillanatok amik kevésbé jók lettek de ennyi belefért és igazából nagyon furfangosan zárták le a sorozatot. Egyáltalán nem számoltam ilyen befejezésre. Nagyo... Több

2017.11.21 baalint

Először még azt hittem teljesen Jóbarátok koppintás lesz.. aztán jött pár jobb évad,ami talán még nézhető is volt,de a vége hihetetlenül nyálas, nézhetetlen lett. Egy idő után a csajozós poénok is unalmasak.

2017.03.21 Péter

Bár még sosem láttam egyben a sorozatot, mindig csak részeket néztem meg belőle a TV-ben, így is nagyon élvezhető és szórakoztató. Az epizódok egymástól függetlenül is jók.

2015.10.31 katalin19

Remek sorozat, bár a befejezésnél másra számítottam. De helyén van nagyon és jók a humorok benne. Szereplők is együtt így jók. Nem is kell más. Sokat nevettem rajta, néha ha drámai is volt, akkor is jó volt.

2015.10.15 Siriusalias

Nem volt rossz sorozat nagyjából a közepéig. Utána pedig annyira erőltetett és lapos, a leggagyibb poénokkal hogy már nagyon fárasztó. Az elején még volt benne fantázia, később pedig már fantáziátlan az egész. Az utolsó résszel pedig tettek egy koron... Több

2015.10.09 Alexa

Szerettem ezt a sorozatot, egészen az utolsó évadig, bár addig is voltak lejtmenetek. Az utolsó évad viszont számomra tönkretett mindent. Robin karakterét amúgy is kifejezetten idegesítővé varázsolták kb a sorozat közepétől kezdődően. Az egyetlen karakter, aki végig szerethető és értelmes maradt, az Marshall volt.

2016.08.02 Fanni11

Nekem a sorozatban volt egy hullam a kozepso evadnal majd a vegere ujra izgalmasabb lett. Nem a legjobb sorozat de nem is rossz!

2015.11.01 Vivi02

Huncut egy sorozat. Helyén vannak a karakterek. Bár némelyik résznél jobbra számítottam. A befejésnél pláne. Vannak benne jó beszólások, poénok,amiket néha még én is használok ;)

2016.02.04 Cirmici

Annyira nem rossz, de egyáltalán nem a kedvencem. Vannak benne jó poénok, de semmi több. A karakterek nem rosszak. Vannak benne laposabb poénok is. Közepes

2017.03.30 Mia1982

Elkezdtem nézni, de annyira unalmas és szánalmas volt, gyenge poénokkal, hogy kaszáltam. Nem értem ezt a nagy rajongást körülötte.. .

2016.02.26 Kicc

Össze-vissza látom az epizódokat, köszönhetően annak, hogy tévében nézem a sorozatot, több különböző csatornán. Szóval az időrendiséghez és a történet folyásához sokat nem tudok hozzászólni, viszont a karakterek sokfélék, mindenki találhat legalább e... Több

2016.01.07 vinetty93

Akárhogy is nézem vígjáték kategóriában a lehető legnagyobb kedvencem lett a HIMYM. Nagyon szerethető családias hangulat uralkodott mindig benne, elismerem néhol laposabb poénok akadtak de ez elnézhető.