Mike és Molly

3. évad (2012) - 23 epizód
4. évad (2013) - 22 epizód
5. évad (2014) - 22 epizód
6. évad (2016) - 13 epizód

Mike Biggs rendőrként, míg Molly Flynn tanárnőként dolgozik. Mindketten túlsúlyosak. Mike szeretne pár kilótól megszabadulni, míg Molly szeretné végre elfogadni önmagát. Mindketten ugyanabba a terápiás csoportba járnak - így ismerkednek meg. Céljaikban erősítik egymást,… Több

Premier (HU): 2011.09.02.

2021.12.11 dandelion1983

Remek kis sorozat, kedves, humoros, és a karakterek egytől egyig óriási egyéniségek, nagyon jól ki lettek dolgozva. Szerencsére egyik korábbi sorozatot sem koppintja le, ez külön pluszpont. Igazán szórakoztató alkotás, nagyon szeretem.

2018.12.03 mamiéstöti2

Vicces sorozat, engem mindig ki tud kapcsolni, szeretem mert talán a valós életet mutatja be. Nekem 5/5!

2021.08.12 Laca//Ho/rr/oR//

Jól sikeredett dagis vígjáték, de a karakterek színezték ki igazán

Szerintem egy igazán jópofa kis szituációs komédiára sikeredett. Érezhető a sorozat minőségén, hogy Chuck Lorre vezető producer keze is benne van, akihez köthetők a Két pasi meg egy kicsi és az Agymenők című, nagy sikerű sorozatok. Két átlagos és kicsit duci magányos emberről szól, akik már az 1. évadban egymásra találnak. Nagyon jópofa, érdekes karakterek vannak benne, amik nagyon kiszínezik ezt az egészet, mert igazából vannak benne unalmas részek, de pl. Louis Mustillo nagyszerű karakán személyiség a sorozatban. Ő alakítja Vince karakterét, és a magyar hangja, Pálfai Péter egyszerűen zseniális. De ide sorolhatnám Melissa McCarthy vagy Rondi Reed színésznőket is. Vannak benne fáradt, megsápadt poénok, de a karakterek mindent visznek, és a dagis viccek is elég jók benne. Egyedi karakterek a maguk jellemeivel, és ez nagyon sokat dobott a sorozaton. Igazából kellemes, és összességében jó humorral lett megáldva. Olvastam a sok negatív kritikát, de nekem valamiért nagyon tetszett, és egy igazán könnyfakasztó résszel lett vége ennek a 6 évadra sikeredett vígjátéknak.

2017.11.18 indingo

Helyes kis sorozat. könnyed humorral. Szeretem a rövid kis részeket, általában este nézem, amikor még nem álmos az ember, de 90 perces filmbe azért nem kezd bele.

2017.08.23 Deku

Melissa McCarthy nagyszerű színésznő, van pár hasonlóan családi hangulatú sorozat amit kedvelek ez is ilyen. Aranyos és tényleg vicces, alpári beszéd nélkül is.

Bár a sorozatban Cleo King alakítja Reno Wilson nagymamáját, valójában a színésznő csak 6 évvel idősebb Wilsonnál. Szerző: rbernadett