Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

harnas1207   2019. 12. 28.

Gyengécske vígjátéksorozat, de a dagis poénok néha viccesek. Annyira azért nem, hogy ajánlani tudjam bárkinek is...

mamiéstöti2   2018. 12. 03.

Vicces sorozat, engem mindig ki tud kapcsolni, szeretem mert talán a valós életet mutatja be. Nekem 5/5!

indingo   2017. 11. 18.

Helyes kis sorozat. könnyed humorral. Szeretem a rövid kis részeket, általában este nézem, amikor még nem álmos az ember, de 90 perces filmbe azért nem kezd bele.

Deku   2017. 08. 23.

Melissa McCarthy nagyszerű színésznő, van pár hasonlóan családi hangulatú sorozat amit kedvelek ez is ilyen. Aranyos és tényleg vicces, alpári beszéd nélkül is.

babsy88   2016. 08. 06.

Egyszer nézhető sorozat, faviccekkel teli, nekem annyira nem a stílusom.....

Szivárvány1   2016. 11. 20.

Melissa McCarthy a kedvenc színésznőm, de ebben a sorozatban egyszerűen fájdalmasan bugyuta karaktert kellett megformálnia. Nem is értem az egészet. Olyan sitcom szerűség. Nem értem ki szereti ezt. Kb semmi nem történik, csak fárasztó poénokkal tűzdelnek meg egy alacsony költségvetésű alapsorozatot.

szabomarc   2019. 01. 07.

Azzal együtt hogy le is kötött, néha kifejezetten irritált ez a sorozat. Mind a történeti része, mind a szereplők benne - ebből kifolyólag eléggé kettős érzéseket kelt bennem az egész.

Bár a sorozatban Cleo King alakítja Reno Wilson nagymamáját, valójában a színésznő csak 6 évvel idősebb Wilsonnál.