Szeretünk, Raymond (1996)

Everybody Loves Raymond

mamiéstöti2   2018. 12. 03.

Nekem először kicsit idegen volt ez a sorozat, de minél több részt láttam belőle, annál jobban megkedveltem és mostmár szórakoztatónak tartom!

Bob   2018. 01. 25.

Egyik alap családi sitcom. Ajánlom azoknak, akik szeretik a Jim szerint a világ, Férjek gyöngye, Pimaszok, Házi barkács és az ehhez hasonló sorozatokat.

Tommy Lasorda
Jean Stapleton
Cheryl Hines
Patricia Heaton

Peter Boyle két korábbi filmjére is tettek utalásokat a sorozatban, az 1976-os Taxisofőrre és az 1974-es Az ifjú Frankenstein-re.

(ArpiHajdu és Réci )

Patricia Heaton édesapja sportriporter volt, épp mint sorozatbeli férje.

(ArpiHajdu és Réci )

A pilot részben az ikrek neve Matthew és Gregory volt (Ez Ray Romano saját ikerfiainak is a neve). Éppen ez volt az oka, hogy végül a sorozat további részeiben Michael-re és Geoffrey-ra változtatták a gyerekek nevét. Továbbá a színészeket is lecserélték a pilot részhez képest. Debra és Ray kislányát Ally-nak hívják, akárcsak Ray Romano saját lányát is.