Szeretünk, Raymond

Szeretünk, Raymond

Everybody Loves Raymond
Videók

Ray élete tökéletes: kiváló munkája van, gyönyörű felesége és gyerekei és az otthona is mesés. Minden tökéletes volna, ha szülei nem a szomszédos házban laknának és nem osztogatnák folyton nem kért gyereknevelési és életvezetési tanácsaikat. De Ray csak nyel és nyel; a békesség kedvéért csak tűr. De meddig mehet ez így?

(erare)

Tommy Lasorda
Jean Stapleton
Cheryl Hines

2018.12.03 mamiéstöti2

Nekem először kicsit idegen volt ez a sorozat, de minél több részt láttam belőle, annál jobban megkedveltem és mostmár szórakoztatónak tartom!

2018.01.25 Bob

Egyik alap családi sitcom. Ajánlom azoknak, akik szeretik a Jim szerint a világ, Férjek gyöngye, Pimaszok, Házi barkács és az ehhez hasonló sorozatokat.

Peter Boyle két korábbi filmjére is tettek utalásokat a sorozatban, az 1976-os Taxisofőrre és az 1974-es Az ifjú Frankenstein-re.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Patricia Heaton édesapja sportriporter volt, épp mint sorozatbeli férje.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A pilot részben az ikrek neve Matthew és Gregory volt (Ez Ray Romano saját ikerfiainak is a neve). Éppen ez volt az oka, hogy végül a sorozat további részeiben Michael-re és Geoffrey-ra változtatták a gyerekek nevét. Továbbá a színészeket is lecserélték a pilot részhez képest. Debra és Ray kislányát Ally-nak hívják, akárcsak Ray Romano saját lányát is.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Monica Horan, aki Robert feleségét, Amy-t alakította a valóságban a sorozat egyik készítőjének, Philip Rosenthal-nak a felesége.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A történet szerint Brad Garrett játssza Robertet, Raymond bátyját. A valóságban azonban Garrett majdnem 3 évvel fiatalabb színésztársánál. Szerző: ArpiHajdu és Réci