bviki   2016. 02. 09.

De szerettem ezt a sorozatot régen... hát nem egy mai darab már ez sem.. Angoloknak rossz a humora van elvileg de eddig a 3 angol sorozat amit láttam egész jók lettek.

Hondati   2018. 03. 30.

Volt olyan rész,hogy patakokban folyt a könnyem a röhögéstől. Én ajánlom az elejétől, mert Jenny kiváló. Sokat mulattam a fanyar családi életszerű poénokon. Főleg ha az ember családja is ilyen... :-)

lollipopp   2016. 11. 16.

Mondhatni eléggé kellemes családi sorozat, ami jó humorú és kedves is. De nem véletlenül ennyire ismeretlen. Egyszerűen hullámzó a színvonala. A koncepció elég gyakran kimerül, aztán vesz egy újabb lendületet, de az is hamar kifogy. Érdemes nézni szerintem, de sok ponton türelem kell hozzá. Nem mindig tud lekötni.

DJluki   2016. 07. 15.

Nekem összességében bejött, bár a poénok nem egy ponton szerintem egyszerűen erőltetettek voltak. Meg néha az alakítás is szerintem túl van lihegve. Sablonkarakterekből építkezik az egész, de azért nézhető. :)