Advertisement

Showder Klub (2008-2018)

Showder Klub

Péter Fazekas   2021. 11. 19.

Kőhalmi a kedvencem.

GedyPapa   2017. 03. 25.

A kezdeti időszakban nagyon jól sikerült poénok, nagyon jó előadások jellemezték a Showder Klubot, de felhígult a mezőny, illetve a húzónevek közül is akadtak olyanok, akikkel elszaladt a ló a rossz irányba.

indingo   2019. 01. 21.

Az eredeti banda volt az igazi. Hadházi, Kiss, KAP, Aranyosi és persze Kőhalmi. Azóta 1-1 tehetségesebb humorista is feltűnt, de a többség elég feledhető.

Deku   2017. 08. 23.

Sajnos jól látják mások, hogy idővel ez a műsor is kikopott. Eleinte nagyszerű volt hahotáztam minden részen majd lassan azt vettem észre, hogy már nem ütnek úgy a poénok benne.

Ms. Akárki   2019. 08. 25.

Igazi klasszikus magyar humor, ami akármelyik nap jólesik az embernek. Remek humoristáink vannak. Hadházi és Kiss Ádám is nagy kedvenc. Comedy Centrálon mindig ottragadok ha belefutok.

harnas1207   2019. 02. 19.

Soha nem tudtam átlépni azon a tényen, hogy emberek állnak ki a színpadra és mások vicceit adják úgy elő, mintha ők lennének a világ legviccesebb emberei. Mindig az jutott az eszembe, hogy ők a buli nagyot mondó emberei. Tény, hogy ez egy műfaj és ha... több»

Bazzzsi   2017. 11. 27.

Most is az megy! :) Sokrétű humorral találkozhat benne az ember, az obszcén poénoktól az igényes humorig minden van benne, bár a utóbbiból sajnos egyre kevesebb.