Showder Klub

Videók

2021.11.19 Péter Fazekas

Kőhalmi a kedvencem.

2017.03.25 GedyPapa

A kezdeti időszakban nagyon jól sikerült poénok, nagyon jó előadások jellemezték a Showder Klubot, de felhígult a mezőny, illetve a húzónevek közül is akadtak olyanok, akikkel elszaladt a ló a rossz irányba.

2019.08.25 Ms. Akárki

Igazi klasszikus magyar humor, ami akármelyik nap jólesik az embernek. Remek humoristáink vannak. Hadházi és Kiss Ádám is nagy kedvenc. Comedy Centrálon mindig ottragadok ha belefutok.

2019.01.21 indingo

Az eredeti banda volt az igazi. Hadházi, Kiss, KAP, Aranyosi és persze Kőhalmi. Azóta 1-1 tehetségesebb humorista is feltűnt, de a többség elég feledhető.

2017.08.23 Deku

Sajnos jól látják mások, hogy idővel ez a műsor is kikopott. Eleinte nagyszerű volt hahotáztam minden részen majd lassan azt vettem észre, hogy már nem ütnek úgy a poénok benne.

2016.11.20 Szivárvány1

A magyar tv egyik legjobb "találmánya" szerintem. Szeretem rendezvényeken is hallgatni őket. Zseniális humorral operálnak. Kis Ádámot, Hadházi Lászlót és Kovács András Péter különösen kedvelem. Bátran ajánlom mindenkinek aki munka után egy kis sírva röhögésre vágyik.

2019.02.19 harnas1207

Soha nem tudtam átlépni azon a tényen, hogy emberek állnak ki a színpadra és mások vicceit adják úgy elő, mintha ők lennének a világ legviccesebb emberei. Mindig az jutott az eszembe, hogy ők a buli nagyot mondó emberei. Tény, hogy ez egy műfaj és ha... Több

2017.11.27 Bazzzsi

Most is az megy! :) Sokrétű humorral találkozhat benne az ember, az obszcén poénoktól az igényes humorig minden van benne, bár a utóbbiból sajnos egyre kevesebb.

2017.01.15 Gigi

Bár nem mindenki tartozik a kedvenceim közé, de összességében remek szórakozás.

2016.04.04 Annuska

Nagyon jó kis műsor, bár függ az adott fellépőktől. Kiss, Hadházi a kedvencek, de KAP, Dombi és Aranyosi nagyon jók. örülök, hogy néha a politikusoknak is oda-oda mondanak. A feltörekvő titánok nem túl erősek humor nem sűrűn van a mondanivalójukban.

2018.11.07 iq.csabi

Nagyon jó kezdeményezés! Lehet nem szeretni, de számomra szórakoztató.

2016.07.21 K.bogi

A magyar Tv szórakoztató műsorainak csúcsa. Többezer embert szórakoztatnak odahaza és élőben is nap mint nap. Sokszor kiszakítanak a rossz hétköznapokból, amiből szabadulna az ember. Hadházi és Kis Ádám a kedvenceim de igazából Kőhalmit is és az összes többit is nagyon szeretem nézni, hallgatni.

2016.02.22 BlaBlaBla

Vannak nagyon jó előadók, akik tényleg humorosak és intelligens humorral dolgoznak, sajna ebből egyre kevesebb van. Az újabb évadok sem olyan jók már, mint korábban. Vannak nagyon kínos előások, ahol sehol egy poén.

2021.07.08 István Nagy

Szeretem - nem szeretem

Hadházi László, Kovács András Péter, Badár Sándor. ŐK a No.1. Akiket nem kedvelek, de nem azért, ahogy kinéznek, ezek az alábbiak: Kiss Ádám, Orosz György, Rekop György, Felméri Péter. Durva, néha alpári szövegeket nyomnak. A "b.zdmeg" szinte mindegyik mondatukban szerepel. Ja, és nem viccesek. Kicsit sem.