Vissza a gyökerekhez (2003)

Arrested Development

Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

DarkLion   2016. 04. 25.

Az új évezred legjobb sitcomja, erről bármikor szívesen vitát nyitnék azokkal, akik nem értenek egyet. Iszonyatosan jó humor, remek sztori és kiváló karakterek, nem tudom, mit lehetne ehhez még hozzátenni. Bár a negyedik évad már kicsit sántított nekem, az első hármat csak egy szóval tudom jellemezni: zseniális. Fél szememet behunyva, de jár az 5-ös és az ajánlás mindenkinek, akinek kimaradt volna az életéből.

ZeroHero   2015. 05. 14.

Igazan konnyen fogyaszthato, remek szatirikus hangvetelu sorozat az amerikai elitbe igyekvokrol. A karakterek egyertelmuek, van akivel azonosulni tudsz es megszereted es van akivel nem, de ennek ellenere is megszereted.

Edii   2015. 09. 16.

Kiváló kis sorozat, telis-tele humorral és sajnos hány ilyen és ehhez hasonló sorozat van, amelyik a süllyesztőben hever, véleményem szerint 10-ből 9 ember azt se tudja, hogy létezik ez a sorozat...

Xarxas   2015. 10. 03.

Tuti nem ez a legjobb vígjáték sorozat de elüthetsz vele néhány délutánt

HZ007   2015. 03. 02.

Remek szatíra az amerikai felső-középosztályról. De a modern kor diszfunkciónális családja bárki számára értelmezhető. A karakterek mind szerethetők, vagy szerethetően ellenszenvesek. A folytonos küzdelem a cégért és a vagyonért jól jellemzi ezt a réteget

Marc Cherry
Portia de Rossi

Jack Black-nak van egy rövid, párbeszéd nélküli jelenete a "For british eyes only" című epizódban (3.évad, 2 rész).

(ArpiHajdu és Réci )

A "betegség", amelyben Tobias szenved mi szerint soha nem lehet meztelen egy a valóságban is létező fóbia.

(ArpiHajdu és Réci )

Az Arrested development egy amerikai alternatív hip-hop zenekar neve, a banda be is perelte a sorozatot a név egyezésért.