Vissza a gyökerekhez (2003)

Arrested Development

ZeroHero   2015. 05. 14.

Igazan konnyen fogyaszthato, remek szatirikus hangvetelu sorozat az amerikai elitbe igyekvokrol. A karakterek egyertelmuek, van akivel azonosulni tudsz es megszereted es van akivel nem, de ennek ellenere is megszereted.

Edii   2015. 09. 16.

Kiváló kis sorozat, telis-tele humorral és sajnos hány ilyen és ehhez hasonló sorozat van, amelyik a süllyesztőben hever, véleményem szerint 10-ből 9 ember azt se tudja, hogy létezik ez a sorozat...

Xarxas   2015. 10. 03.

Tuti nem ez a legjobb vígjáték sorozat de elüthetsz vele néhány délutánt

HZ007   2015. 03. 02.

Remek szatíra az amerikai felső-középosztályról. De a modern kor diszfunkciónális családja bárki számára értelmezhető. A karakterek mind szerethetők, vagy szerethetően ellenszenvesek. A folytonos küzdelem a cégért és a vagyonért jól jellemzi ezt a réteget

Betyus   2015. 01. 26.

Huhh, kiskoromban rengeteget néztem, akkor tartottam a legviccesebbnek, azóta azért felnőtt fejjel kissé megkopott a fénye, ahogy az gyakran lenni szokott. Ha nem tudnám mit nézzek, biztos letölteném újra, hogy adjak neki még egy esélyt, szájtátós agykikapcsolós délutánokon teljesen jó választás :)

Marc Cherry
Portia de Rossi

Jack Black-nak van egy rövid, párbeszéd nélküli jelenete a "For british eyes only" című epizódban (3.évad, 2 rész).

(ArpiHajdu és Réci )

A "betegség", amelyben Tobias szenved mi szerint soha nem lehet meztelen egy a valóságban is létező fóbia.

(ArpiHajdu és Réci )

Az Arrested development egy amerikai alternatív hip-hop zenekar neve, a banda be is perelte a sorozatot a név egyezésért.