Scanian   2016. 07. 06.

Valahogy így képzelek egy igazán kidolgozott szatírát, mert azért annyiban szerintem megegyezhetünk, hogy Az ítélet: család nem egy hagyományos szituációs komédia. Abszurd, néhol bizarr, de fergeteges humorú sorozat lett, bár a humora lényegesen köze... több»

ZeroHero   2015. 05. 14.

Igazan konnyen fogyaszthato, remek szatirikus hangvetelu sorozat az amerikai elitbe igyekvokrol. A karakterek egyertelmuek, van akivel azonosulni tudsz es megszereted es van akivel nem, de ennek ellenere is megszereted.

Edii   2015. 09. 16.

Kiváló kis sorozat, telis-tele humorral és sajnos hány ilyen és ehhez hasonló sorozat van, amelyik a süllyesztőben hever, véleményem szerint 10-ből 9 ember azt se tudja, hogy létezik ez a sorozat...

Xarxas   2015. 10. 03.

Tuti nem ez a legjobb vígjáték sorozat de elüthetsz vele néhány délutánt

HZ007   2015. 03. 02.

Remek szatíra az amerikai felső-középosztályról. De a modern kor diszfunkciónális családja bárki számára értelmezhető. A karakterek mind szerethetők, vagy szerethetően ellenszenvesek. A folytonos küzdelem a cégért és a vagyonért jól jellemzi ezt a réteget

Betyus   2015. 01. 26.

Huhh, kiskoromban rengeteget néztem, akkor tartottam a legviccesebbnek, azóta azért felnőtt fejjel kissé megkopott a fénye, ahogy az gyakran lenni szokott. Ha nem tudnám mit nézzek, biztos letölteném újra, hogy adjak neki még egy esélyt, szájtátós agykikapcsolós délutánokon teljesen jó választás :)

DarkLion   2016. 04. 25.

Az új évezred legjobb sitcomja, erről bármikor szívesen vitát nyitnék azokkal, akik nem értenek egyet. Iszonyatosan jó humor, remek sztori és kiváló karakterek, nem tudom, mit lehetne ehhez még hozzátenni. Bár a negyedik évad már kicsit sántított nek... több»

Marc Cherry
Portia de Rossi

Jack Black-nak van egy rövid, párbeszéd nélküli jelenete a "For british eyes only" című epizódban (3.évad, 2 rész).

A "betegség", amelyben Tobias szenved mi szerint soha nem lehet meztelen egy a valóságban is létező fóbia.

Az Arrested development egy amerikai alternatív hip-hop zenekar neve, a banda be is perelte a sorozatot a név egyezésért.

Gob szerepére először Rainn Wilsont szerették volna, végül azonban Will Arnett lett a befutó, Wilson pedig Dwight Schrute szerepét kapta meg a The Office-ban.

Marta Estrella karakterét három színésznő is alakította (Patricia Velasquez, Leonor Varela, és egy olyan színésznő, akinek a neve nincs feltüntetve a stáblistán).

Ann karakterét több színésznő is játszotta, az első évad fináléjában Alexandra Torresani, akinek az arca csak pár percre látszódott, a második évadban már Mae Whitman helyettesítette őt. A cserét egy viccnek szánták, mely szerint Michael nem emlékezett hogyan is nézett ki Ann valójában.

Lucille Bluth karaktere a sorozat készítőjének, Mitchell Hurwitz-nak az édesanyján alapszik, akit szintén Lucille-nak hívtak.

Lucille 2 szerepére Liza Minellit kérték fel, aki Ron Howard gyerekkori baby sitter-e volt.

David Cross-nak eredetileg Buster Bluth szerepét szánták, ám ő végül Tobias Fünke karakterét választotta.

Will Arnett és Jack McBrayer a A stúdióban is együtt játszottak. Bár míg ebben a sorozatban Arnettnek jutott a főbb szerepek egyike, és McBrayer csak epizódszerepet kapott, addig A stúdióban épp fordítva volt a helyzet.