kodin1   2015. 09. 26.

Ez egy zseniális komédia, nem is nagyon lehet hozzáfűzni semmit. Nagyon sokat olvastam róla egy időben, aztán úgy voltam vele, hogy nekiállok, ha már ennyi sok pozitív véleményt hallottam, és egyáltalán nem kellett csalódnom. Persze nem mai darab, de a humora ugyanolyan éles maradt az elmúlt közel húsz évben. Mindenképp érdemes tenni vele egy próbát, és szerintem lessetek rá az Empire 50-es listájára, én is ott akadtam rá először. Van még mit pótolnom, de lassan csak a végére érek.

Pumpu   2015. 08. 27.

Nem kell ezt túlragozni, a Frasier minden idők egyik legjobb (ha nem...) sitcomja. Remek történet, jó alakítások és ami még fontosabb, nagyszerű összhang a karakterek között. Egy igazán intelligens komédia, amit a legjobb szívvel tudok ajánlani mindenkinek.

Habár a sorozatban az édesapját alakítja, John Mahoney mindössze 15 évvel idősebb Kelsey Grammernél.

A Frasier - A dumagép minden idők legtöbb, összesen 37 Emmy-díjjal jutalmazott sorozata.

Az Empire magazin 2008-ban minden idők 34. legjobb sorozatának választotta a A Frasier - A dumagépet.