Advertisement

Giovanni Ribisi
Missi Pyle
Chloë Grace Moretz
Jason Lee

Ms. Akárki   2019. 08. 31.

Elmebeteg humorú egy sorozat. Néha jól eltud szórakoztatni, ha tv-ben belebukkanok de önszántamból sose kezdtem nézni. A színészgárdán besírtam a röhögéstől. Aki szereti az ilyen agy nélküli ökörködést az jól fog rajta szórakozni.

mamiéstöti2   2018. 12. 03.

Engem ez a sorozat egyszerűen nem tud lekötni. Mindig belekezdek, de nem tudom végignézni, mert unalmasnak tartom.

Deku   2017. 08. 23.

Fergeteges sorozat, Randy és Earl nagyszerű testvéri kapcsolatban vannak ami sokat dob a sorozaton. Tanulsággal van tele ami szintén nagyon jó pont. Emellett tökre vicces.

Edii   2015. 09. 18.

Ez számomra már a fárasztó szint... és sajnos a színészek se tetszenek!

Norbi   2018. 07. 09.

Adsz és kapsz a mottója a sorozatnak. A csóró világ leszármazottai, igazi rosszfiúk próbálnak jók lenni. Mondhatom az eredmény tömény humor, és bénázás. Az esetlen Earl mindenki számára könnyen szerethető lehet, a történeteik a múltból, amiket a jelenben próbálnak jóvátenni könnyfakasztóak lehetnek helyenként. A mellékszereplők is egytől egyig hitelesek a szememben. Egyedül a végét sajnálom a sorozatnak, szerintem ennél sokkal jobban is megcsinálhatták volna, és még azt bánom hogy vége. Vicces, tanulságos sorozat.

Catalina jogsija Greg Garcia névre van kiállítva.

(Norbi)

Az egyik jelenetben láthatjuk Earl jogosítványát, melyen az áll, hogy a férfi 1970. április 25-én született. Ez megegyezik az őt alakító Jason Lee születési dátumával.

(GaEnik)

Earl szeme minden egyes fotón csukva van. Ez minden bizonnyal egy főhajtás az 1994-es Forrest Gump előtt.

(GaEnik)