A nevem Earl

(My Name Is Earl)

Brigusz724  2015. 06. 12.

Nagyon jó kis sorozat, annyira imádom a mondanivalóját a karmáról, és arról, hogy ha jót teszel azt az univerzum meghálálja. Hatalmas poénok vannak benne, szuper szereplők által előadva. Legemlékezetesebb pillanatom a sorozattal kapcsolatban: egy baráti társaságban egymás után néztünk meg több részt, már éppen az új rész kezdődött volna, mikor megállapítottuk, hogy ki kellene menni rágyújtani, erre bemondták a rész címét: leszokni a cigiről. :D

Edii  2015. 09. 18.

Ez számomra már a fárasztó szint... és sajnos a színészek se tetszenek!

Deku  2017. 08. 23.

Fergeteges sorozat, Randy és Earl nagyszerű testvéri kapcsolatban vannak ami sokat dob a sorozaton. Tanulsággal van tele ami szintén nagyon jó pont. Emellett tökre vicces.

Gigi Nézhetetlen  2017. 01. 15.

Remekül szórakoztam rajta, jó sztori, és kellő humor.

Mate Nézhetetlen  2015. 05. 06.

Nagyon vicces sorozat, az ötlet pedig teljesen egyedi. Az állandó szereplők kimondottan szerethetőek.

Kathryn Joosten
Giovanni Ribisi
Missi Pyle
Chloë Grace Moretz
Jason Lee

Az egyik jelenetben láthatjuk Earl jogosítványát, melyen az áll, hogy a férfi 1970. április 25-én született. Ez megegyezik az őt alakító Jason Lee születési dátumával.

(GaEnik)

Earl szeme minden egyes fotón csukva van. Ez minden bizonnyal egy főhajtás az 1994-es Forrest Gump előtt.

(GaEnik)

Gregory Thomas Garcia következő sorozatának (Nevelésből elégséges) pilotjában a híradóban elhangzik, hogy egy helyi lakos végre végére ért korábbi rossz cselekedeteinek helyreállításának. Ez egyértelmű utalás Earlre.