A nevem Earl (2005-2009)

Giovanni Ribisi
Missi Pyle
Chloë Grace Moretz
Jason Lee

Dee Neolif   2021. 09. 09.

Bármeddig tudnám nézni...

Imádom a karaktereket és a színészeket. Zseniális az egész.

mamiéstöti2   2018. 12. 03.

Engem ez a sorozat egyszerűen nem tud lekötni. Mindig belekezdek, de nem tudom végignézni, mert unalmasnak tartom.

Deku   2017. 08. 23.

Fergeteges sorozat, Randy és Earl nagyszerű testvéri kapcsolatban vannak ami sokat dob a sorozaton. Tanulsággal van tele ami szintén nagyon jó pont. Emellett tökre vicces.

Ms. Akárki   2019. 08. 31.

Elmebeteg humorú egy sorozat. Néha jól eltud szórakoztatni, ha tv-ben belebukkanok de önszántamból sose kezdtem nézni. A színészgárdán besírtam a röhögéstől. Aki szereti az ilyen agy nélküli ökörködést az jól fog rajta szórakozni.

Edii   2015. 09. 18.

Ez számomra már a fárasztó szint... és sajnos a színészek se tetszenek!

Brigusz724   2015. 06. 12.

Nagyon jó kis sorozat, annyira imádom a mondanivalóját a karmáról, és arról, hogy ha jót teszel azt az univerzum meghálálja. Hatalmas poénok vannak benne, szuper szereplők által előadva. Legemlékezetesebb pillanatom a sorozattal kapcsolatban: egy bar... több»

Norbi   2018. 07. 09.

Adsz és kapsz a mottója a sorozatnak. A csóró világ leszármazottai, igazi rosszfiúk próbálnak jók lenni. Mondhatom az eredmény tömény humor, és bénázás. Az esetlen Earl mindenki számára könnyen szerethető lehet, a történeteik a múltból, amiket a jele... több»

Catalina jogsija Greg Garcia névre van kiállítva.

(Norbi)

Az egyik jelenetben láthatjuk Earl jogosítványát, melyen az áll, hogy a férfi 1970. április 25-én született. Ez megegyezik az őt alakító Jason Lee születési dátumával.

(GaEnik)

Earl szeme minden egyes fotón csukva van. Ez minden bizonnyal egy főhajtás az 1994-es Forrest Gump előtt.

(GaEnik)

Gregory Thomas Garcia következő sorozatának (Nevelésből elégséges) pilotjában a híradóban elhangzik, hogy egy helyi lakos végre végére ért korábbi rossz cselekedeteinek helyreállításának. Ez egyértelmű utalás Earlre.

(GaEnik)

A "son of a bitch" (rohadék) szófordulat minden részben elhangzik.