A nevem Earl (2005)

My Name Is Earl

mamiéstöti2   2018. 12. 03.

Engem ez a sorozat egyszerűen nem tud lekötni. Mindig belekezdek, de nem tudom végignézni, mert unalmasnak tartom.

Deku   2017. 08. 23.

Fergeteges sorozat, Randy és Earl nagyszerű testvéri kapcsolatban vannak ami sokat dob a sorozaton. Tanulsággal van tele ami szintén nagyon jó pont. Emellett tökre vicces.

Edii   2015. 09. 18.

Ez számomra már a fárasztó szint... és sajnos a színészek se tetszenek!

Norbi   2018. 07. 09.

Adsz és kapsz a mottója a sorozatnak. A csóró világ leszármazottai, igazi rosszfiúk próbálnak jók lenni. Mondhatom az eredmény tömény humor, és bénázás. Az esetlen Earl mindenki számára könnyen szerethető lehet, a történeteik a múltból, amiket a jelenben próbálnak jóvátenni könnyfakasztóak lehetnek helyenként. A mellékszereplők is egytől egyig hitelesek a szememben. Egyedül a végét sajnálom a sorozatnak, szerintem ennél sokkal jobban is megcsinálhatták volna, és még azt bánom hogy vége. Vicces, tanulságos sorozat.

Brigusz724   2015. 06. 12.

Nagyon jó kis sorozat, annyira imádom a mondanivalóját a karmáról, és arról, hogy ha jót teszel azt az univerzum meghálálja. Hatalmas poénok vannak benne, szuper szereplők által előadva. Legemlékezetesebb pillanatom a sorozattal kapcsolatban: egy baráti társaságban egymás után néztünk meg több részt, már éppen az új rész kezdődött volna, mikor megállapítottuk, hogy ki kellene menni rágyújtani, erre bemondták a rész címét: leszokni a cigiről. :D

Kathryn Joosten
Giovanni Ribisi
Missi Pyle
Chloë Grace Moretz
Jason Lee

Catalina jogsija Greg Garcia névre van kiállítva.

(Norbi)

Az egyik jelenetben láthatjuk Earl jogosítványát, melyen az áll, hogy a férfi 1970. április 25-én született. Ez megegyezik az őt alakító Jason Lee születési dátumával.

(GaEnik)

Earl szeme minden egyes fotón csukva van. Ez minden bizonnyal egy főhajtás az 1994-es Forrest Gump előtt.

(GaEnik)