A nevem Earl (2005)

My Name Is Earl

Ms. Akárki   2019. 08. 31.

Elmebeteg humorú egy sorozat. Néha jól eltud szórakoztatni, ha tv-ben belebukkanok de önszántamból sose kezdtem nézni. A színészgárdán besírtam a röhögéstől. Aki szereti az ilyen agy nélküli ökörködést az jól fog rajta szórakozni.

mamiéstöti2   2018. 12. 03.

Engem ez a sorozat egyszerűen nem tud lekötni. Mindig belekezdek, de nem tudom végignézni, mert unalmasnak tartom.

Deku   2017. 08. 23.

Fergeteges sorozat, Randy és Earl nagyszerű testvéri kapcsolatban vannak ami sokat dob a sorozaton. Tanulsággal van tele ami szintén nagyon jó pont. Emellett tökre vicces.

Edii   2015. 09. 18.

Ez számomra már a fárasztó szint... és sajnos a színészek se tetszenek!

Norbi   2018. 07. 09.

Adsz és kapsz a mottója a sorozatnak. A csóró világ leszármazottai, igazi rosszfiúk próbálnak jók lenni. Mondhatom az eredmény tömény humor, és bénázás. Az esetlen Earl mindenki számára könnyen szerethető lehet, a történeteik a múltból, amiket a jele... több»

Brigusz724   2015. 06. 12.

Nagyon jó kis sorozat, annyira imádom a mondanivalóját a karmáról, és arról, hogy ha jót teszel azt az univerzum meghálálja. Hatalmas poénok vannak benne, szuper szereplők által előadva. Legemlékezetesebb pillanatom a sorozattal kapcsolatban: egy bar... több»

Gigi Nézhetetlen  2017. 01. 15.

Remekül szórakoztam rajta, jó sztori, és kellő humor.

Kathryn Joosten
Giovanni Ribisi
Missi Pyle
Chloë Grace Moretz
Jason Lee

Catalina jogsija Greg Garcia névre van kiállítva.

(Norbi)

Az egyik jelenetben láthatjuk Earl jogosítványát, melyen az áll, hogy a férfi 1970. április 25-én született. Ez megegyezik az őt alakító Jason Lee születési dátumával.

(GaEnik)

Earl szeme minden egyes fotón csukva van. Ez minden bizonnyal egy főhajtás az 1994-es Forrest Gump előtt.

(GaEnik)

Gregory Thomas Garcia következő sorozatának (Nevelésből elégséges) pilotjában a híradóban elhangzik, hogy egy helyi lakos végre végére ért korábbi rossz cselekedeteinek helyreállításának. Ez egyértelmű utalás Earlre.

(GaEnik)

A "son of a bitch" (rohadék) szófordulat minden részben elhangzik.

(GaEnik)

A jelenetben, amikor John számolja a pénzt 1996-ban, olyan húsz dolláros bankjegyeket is láthatunk, melyek csak 2004-ben kerültek forgalomba.